shtepi private me qera ne tirane

 Online 20 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
6,700 Leke
 Pershendetje,
Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje,
Hyrja eshte ne katin e 3te
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pershendetje, kerkojme nje vajze per ndarje qeraje, hyrja eshte ne katin e 3te te nje shtepie private, 1+1, e mobiluar. aktualisht jetojme 2goca. qeraja per person do jete 6700 leke te reja. zona eshte shume e mire dhe ka afer te gjithe facili... 23/08/2020 20:39... Lexo detajet..

25,000 Leke
 Jepet shtepi private me qera 2+1 me siperfaqe 100m2 tek rruga Jordan Misja ne nj

25,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi private me qera 2+1 me siperfaqe 100m2 tek rruga jordan misja ne nje zone shum te mir te tiranes.organizohet me 1 dhom pritje+ guzhin,2 dhoma gjumi,2 tualete.ofrohet teresisht e mobiluar me te gjith mobiljet e reja.per me shum fotot flas... 28/07/2020 16:16... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Jap shtepi private me qera, 2+1 me oborr, uje dhe drita 24h,e mobiluar.300 mije
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap shtepi private me qera, 2+1 me oborr, uje dhe drita 24h,e mobiluar.300 mije leke ne muaj me 1 qera paradhenie. ... 29/06/2020 08:19... Lexo detajet..

19,000 Leke
 Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga Todi Shkurti 200m mbi pallatet gr
1+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga todi shkurti 200m mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . shtepia eshte me 1 dhome dhe guzhine. eshte e mobiliuar ( divane,komedina,televizor etj..) ,ka parking dhe bace. stacioni i autobuzit ndodh... 17/06/2020 20:03... Lexo detajet..

10,000 Leke
 Jepet shtepi private me qera 1+1 ne Tirane,ne rrugen “Shefqet Kuka” zonen e

10,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi private me qera 1+1 ne tirane,ne rrugen “shefqet kuka” zonen e 3700 . shtepia eshte e pamobiluar pervec (bufes) preferohen vetem familjare. faleminderit !... 02/06/2020 17:07... Lexo detajet..

E Mobiluar

420 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - ultra investim me 2 garazhe perfshire *** vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional ... 06/03/2021 14:33... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 06/03/2021 14:13... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 07/03/2021 16:54... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.49 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ ambjent gatimi,tek rruga bardhyl prane farmacise 10 apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme ( mobilim i ri) te interesuar... 07/03/2021 16:45... Lexo detajet..

Bosh

380 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Zyre me qira i organizuar ne 3 ambiente pune dhe 2 tualete . ambienti eshte shume i pershtatshem per zyre kontabiliteti, marketimi, arkitekture, etc. per nje shoqerim ne prone me kontaktoni.... 06/03/2021 16:20... Lexo detajet..

290 Euro
Jepet për qira Apartament 1+1 te Ministria e Drejtesisë 🏡 jepet për qira apartament 1+1 te ministria e drejtesisë, tiranë

🏷

290 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 jepet për qira apartament 1+1 te ministria e drejtesisë, tiranë 🏷 Çmimi: 290 euro 📐 sipërfaqe: 80 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ... 08/03/2021 01:19... Lexo detajet..

800 Euro
Jepet me qira apartament 2+1, Kodra e Diellit Jepet apartament 2+1 me qira prane nenkalimit je kodren e diellit. apartamenti n

800 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira prane nenkalimit je kodren e diellit. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. siperfaqe prej 120 m2. organizohet ne sallonin e ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, depo , ballkon me p... 08/03/2021 01:19... Lexo detajet..

5,000 Euro
Jepet me qera dupleks ne zonen e Bllokut. Jepet me qera dupleks ne zonen e bllokut.
siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim

5,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
450 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera dupleks ne zonen e bllokut. siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim pallat i ri, taksat nuk perfshihen ne cmim. zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te qeta dhe me te frekuentuara pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojsh... 07/03/2021 22:16... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament 1+1 tek Liqeni i Thatë. Jepet me qira apartament 1+1 tek liqeni i thatë.
apartamenti ndodhet në katin

300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek liqeni i thatë. apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri. apartamenti është i organizuar në ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, tualeti. zona është një ndër më të prefer... 07/03/2021 22:15... Lexo detajet..

1,000 Euro Jepet me qira apartament 3+1 Sheshi Willson. Jepet me qira apartament 3+1 sheshi willson.
apartamenti ndodhet në katin e 3

1,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
180 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 3+1 sheshi willson. apartamenti ndodhet në katin e 3 banim, pallat ekzistues 180 m2, i pershtatshem per zyra. për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ☎ +355 4 222 6005 📞 +3556865... 07/03/2021 22:15... Lexo detajet..

550 Euro Apartament 2+1 Rruga e Kosovareve, -apartament me qera tek rruga kosovareve,kati 8,me ashensor,126 m2,2+1, e mobilu

550 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

-apartament me qera tek rruga kosovareve,kati 8,me ashensor,126 m2,2+1, e mobiluar . cmimi 550 euro /muaj ... 07/03/2021 22:14... Lexo detajet..

500 Euro 🔴 Jepet me qera super apartament 2+1 Kompleksi Kolombo ne vije te pare pamje fantastike nga liqeni Jepet me qera super apartament 2+1 kompleksi kolombo ne vije te pare me pamje fa
2+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 kompleksi kolombo ne vije te pare me pamje fantastike nga liqeni. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne sallon, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 ... 07/03/2021 22:14... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1 per qera, bosh, M.Shyri Kati 4
pallat ekzistues
65 m2
bosh
mos te telefonojne agjensite!

35,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Kati 4 pallat ekzistues 65 m2 bosh mos te telefonojne agjensite!... 07/03/2021 21:09... Lexo detajet..

650 Euro Qira, Super apartament 2+1, Komuna e Parisit Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e komunes se parisit. apartamenti ndodhet

650 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
141 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me 2 ashensore. ka nje siperfaqe totale prej 141m2 dhe organizohet ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma... 07/03/2021 20:50... Lexo detajet..

300 Euro

Super qetesi dhe ajer i paster 1+1 me qera te kopshti botanik( me ballkon te madh) - i pabanuar me pare| orientimi perendim| cdo pajisje akull ne qes... (Premium 31.12.2021)

32,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kryqezimi 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rr. kavajes, kryqesimi 21dhjetorit jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦² i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit 5-katesh pa as... (Premium 11.04.2021)

450 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda ne bllok ne nje pallat shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️apar... (Premium 13.03.2021)

850 Euro Qira, 2 kate vile Dublex, 21 Dhjetori Jepet me qira 2 katet e siperme te nje vile, dublex. siperfaqe totale 220m2. dub

850 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
220 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira 2 katet e siperme te nje vile, dublex. siperfaqe totale 220m2. dublexi organizohet : kati i pare sallon ndenjeje, dhome gjumi/studio, ambient gatimi dhe ngrenieje, verande dhe tualet. kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, tualet... 07/03/2021 20:44... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 me qera tek Kika 2 Jepet me qera apartament 1+1 ne nje pallat cilesor dhe te mir administruar. gjen

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne nje pallat cilesor dhe te mir administruar. gjendja shume e mire, me mobilim bashkohor. ndodhet ne komunen e parisit, kompleksi kika 2.... 07/03/2021 20:34... Lexo detajet..

350 Euro Green city qera Jepet me qera super apartament 2+1+2 tualete,kati 3 me ashensor pallat i ri.i pe

350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tualete,kati 3 me ashensor pallat i ri.i pershtatshem per banim ose biznes.apartamenti perfshin dhe nje post parkimi. adresa:green city cmimi:350 euro(i diskutushem)... 07/03/2021 20:30... Lexo detajet..

30,000 Leke 1+1 e mobiluar  Jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar esht ne nne zone shum te mire.
adresa:a

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar esht ne nne zone shum te mire. adresa:astir cmimi:30000 lek... 07/03/2021 20:30... Lexo detajet..

30,000 Leke Mobiluar E mobiluar qera 2+1

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

E mobiluar qera 2+1... 07/03/2021 20:30... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera 2+1 2+1 bosh per qera

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

2+1 bosh per qera... 07/03/2021 20:30... Lexo detajet..

7,500 Leke Kerkojme 1 vajze, per  ndarje qeraje. Shtepia eshte e bollshme me 2 dhoma dhe e mobiluar  dhe wifi .cmimi leviz nga 75

7,500 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepia eshte e bollshme me 2 dhoma dhe e mobiluar dhe wifi .cmimi leviz nga 75 qeraja deri ne 60 per person . cmim eshte i diskutueshem .njoftimi vlen nga data 7 deri ne 17 mars.zog zi,afer asllan rusit,vila guza.... 07/03/2021 20:07... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 perballe Delijorgjit, prane Globe! Jepet me qera apartament 2+1 tek globe, perballe delijorgjit.
apartamenti ndodh

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek globe, perballe delijorgjit. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. ndodhet ne katin e gjashte. eshte me mobilim shume te mire bashkekohore, shtruar me parket. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 20:04... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera Apartament 1+1  Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, perfshire wi-fi falas dhe panele diell

20,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, perfshire wi-fi falas dhe panele diellore falas. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre kateshe. rruga "mihal grameno", 200 m mbi tregun elektrik. Çmimi: 20 000 leke/muaj. cel: 069 20 74... 07/03/2021 20:00... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

30,000 Leke Kodra e diellit 1+1 me qera   Kodra e diellit jepet me qera apartament 1+1i mobiluar me gjitha kushtet,apartam

30,000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Kodra e diellit jepet me qera apartament 1+1i mobiluar me gjitha kushtet,apartamenti ndodher ne katin e 2 shume prane unazes se madhe kondicioner, fiks shume prane bentli bar... 07/03/2021 19:55... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 1+1 tek myslym shyri ( bigmarket ) Apartmenti 1+1, tek myslym shyri ( prane big market), kati i 3-te banim, i mobil

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartmenti 1+1, tek myslym shyri ( prane big market), kati i 3-te banim, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 400€... 07/03/2021 19:23... Lexo detajet..

325 Euro Super ap 1+1 te kika 1 ( komuna parisit  Apartmenti 1+1, tek kompleksi kika, kati i 5-te me ashensor, i mobiluar me te gj

325 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartmenti 1+1, tek kompleksi kika, kati i 5-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 325€... 07/03/2021 19:22... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qera super apartament 2+1  tek Fiori Di Bosko, Done Bosko! Jepet me qera apartament 2+1 tek fiori di bosko, ne don bosko.
apartamenti ndod

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek fiori di bosko, ne don bosko. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. ndodhet ne katin e trete. eshte me mobilim te ri dhe modern. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 19:11... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

800 Euro

Apartament 3+1+2 Me Qira Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek pazari i ri, prane sheshit avni rustemi, jepet me qira apartament 3+1+2 i mobiluar ne qender tek pazari i ri, ne rrugen norbert jokl. eshte i org... (Premium 12.03.2021)

620 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet super apartament per qera ne qender prane, bar piazza. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma g... (Premium 12.03.2021)

450 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Komuna E Parisit, 450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartamenti tek lulishtja e komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. pallati eshte i mirea... (Premium 09.03.2021)

500 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / luksoz / tek Kompleksi Magnet, 21 Dhjetori! Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi kontakt / magnet, prane inxhinierise

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi kontakt / magnet, prane inxhinierise se ndertimit. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. ndodhet ne katin e katert. eshte me mobilim te ri dhe modern. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 19:10... Lexo detajet..

280 Euro Jepet me qera apartament 2+1 /mobilim i ri/ ne Fresk! Jepet me qera apartament 2+1 tek fresku.
apartamenti ndodhet ne pallat te ri.

280 Euro

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek fresku. apartamenti ndodhet ne pallat te ri. ndodhet ne katin e pare banim. eshte me mobilim shume te mire bashkekohore, shtruar me parket. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 19:10... Lexo detajet..

900 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / mobilim i ri modern/ prane Liqenit Artificial, Rruga E Kosovareve! Jepet me qera apartament 2+1 prane liqenit artificial, tek rruga e kosovareve.

900 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane liqenit artificial, tek rruga e kosovareve. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. ndodhet ne katin e katert. eshte me mobilim te ri dhe modern. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 19:09... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim