ndarje qeraje  14232 Njoftime

 Online 77 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
360 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (97 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) super lokacion | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe dhe e shfrytezueshme ... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

jepet me qira apartament fantastik 2+1 prane stadiumit dinamo, i cili ndodhet ne nje pallat te ri teper cilesor. apartamenti ndodhet ne katin e pare ... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Apt 2+1 (70 M2) Ne Myslym Shyr (zone Perfekte) Mobilim Cilesor/i Ri | Parket

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (70 m2) ne myslym shyr - zone shume e preferuar | mobilim cilesor / i ri | parket tek dy dhomat e gjumit | soxhorno e ... (Premium 31.12.2019)

260 Euro

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 09.02.2020)

300 Euro Jepet me qera 1+1 te Kompleksi Panorama Jepet 1+1 te kompleksi panorama(ngjitur me Hipoteken).Apartamenti jepet i komple

Jepet Me Qera 1+1 Te Kompleksi Panorama

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (08:59): Jepet 1+1 te kompleksi panorama(ngjitur me hipoteken).apartamenti jepet i kompletuar,kondicioner,ballkon,pallat i ri me ashensor....

280 Euro 1+1 (90 m2) ne Myslym Shyr** Mobilim Cilesor, Ndricim Perfekt dhe Pamje nga Rruga Kryesore Jepet me Qera Apt 1 + 1 (90 m2) ne Myslym Shyr (Super Vendodhje - Mobilim Cileso

1+1 (90 M2) Ne Myslym Shyr** Mobilim Cilesor, Ndricim Perfekt Dhe Pamje Nga Rruga Kryesore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (08:06): Jepet me qera apt 1 + 1 (90 m2) ne myslym shyr (super vendodhje - mobilim cilesor | apartament me pamje nga rruga kryseore | ndricim shume i mire | shtruar me pllake cilesore dhe planimetri e rregullt | kuzhine e re | dhoma e gjumit e kompletuar | tu...

360 Euro 2+1 (97 m2) ne Myslym Shyr (BKT-ja) Super Lokacion | Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverter Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (97 m2) ne Myslym Shyr (BKT-ja) Super Lokacion |

2+1 (97 M2) Ne Myslym Shyr (bkt-ja) Super Lokacion | Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverte

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (03:35): Jepet me qera apartament 2 + 1 (97 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) super lokacion | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe dhe e shfrytezueshme me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim ...

20,000 Leke Jepet Shtepi Private me Qera ne Mezez Jepet shtepi private me qera ne mezez.shtepia plus sh hapesire e madhe toke.shpi

Jepet Shtepi Private Me Qera Ne Mezez

Zone Periferike | Tirane (4.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.05.2019 (03:35): Jepet shtepi private me qera ne mezez.shtepia plus sh hapesire e madhe toke.shpia eshte 2 plus 1 se bashku me verande dhe hapesire te madhe gjelberimi.e panosur me kundrabufe dhe banjo me kabine dushi.cmimi 200mlek 0673058320...

20,000 Leke Okazion 1+1 200l 50 m e mobiluar e pershtatshme per me citf kati 1 hyrje me vete vile private

Okazion 1+1 200l

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.05.2019 (03:35): 50 m e mobiluar e pershtatshme per me citf kati 1 hyrje me vete vile private te fusha e aviacionit e izoluar kinda te ftotit kinda te ftotit .no student. afat gjate....

20,000 Leke Apartament me qera 1+1 Jepet apartamenti me qera 1+1,i mobiluar,kati 2,banjo+ballkon,ashensor e admini

Apartament Me Qera 1+1

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (03:35): jepet apartamenti me qera 1+1,i mobiluar,kati 2,banjo+ballkon,ashensor e administrim+vend per parking. vendndodhja:ne te djathte te casa italias. cmimi:200 mijë lek ne muaj. kerkohen:persona serioz afatgjate. per me teper info mos hezitoni te n...

20,000 Leke Jap apartament 2+1 me qera Lagja Pavaresia Rruga Gjergj Araniti, Vlore, Pallati Big Market Jap apartament 2+1 me qera Lagja Pavaresia Rruga Gjergj Araniti Vlore. Apartamen

Jap Apartament 2+1 Me Qera Lagja Pavaresia Rruga Gjergj Araniti, Vlore, Pallati Big Market

Qender | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (03:35): Jap apartament 2+1 me qera lagja pavaresia rruga gjergj araniti vlore. apartamenti ndodhet në një nga zonat me te frekuentuara të qytetit të vlorës. apartamenti eshte në katin e trete.shtepia eshte e perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon i madh, 2 ...

300 Euro Apt 1+1 i Madh (86 m2) tek Blv. Zogu I - Mobilim Cilesor | Kondicioner | Ndricim Perfekt Me Qera Apartament 1 + 1 (86 m2) perball Min. se Drejtesis (Blv. Zogu I) Zone e

Apt 1+1 I Madh (86 M2) Tek Blv. Zogu I - Mobilim Cilesor | Kondicioner | Ndricim Perfekt

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (03:35): Me qera apartament 1 + 1 (86 m2) perball min. se drejtesis (blv. zogu i) zone e qete dhe e preferuar | hapesire e madhe me ndiricim perfekt | mobilim cilesor | kondicioner | mure te lyera me boje te shtrenjte dhe dekoruar me piktura | shtruar me plla...

250 Euro APARTAMENT PER QERA 2+1 PRANE 21 DHEJTORI Apartament per qira 2+1 ne fillim te Rruges Frosina Plaku, Sip: neto 90M2. Ne nj

Apartament Per Qera 2+1 Prane 21 Dhejtori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.05.2019 (03:35): Apartament per qira 2+1 ne fillim te rruges frosina plaku, sip: neto 90m2. ne nje nga zonate me te kerkuara te tiranes. pallat relativisht i ri me ashensor, orintimi vr- lindje. organizohet ne 1 sallon te ndare nga kuzhina, ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet...

280 Euro id:28548 - 1+1 Modern (77 m2) pas UET-se | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera 1 + 1 modern (77 m3) pas uet-se (rr. sali butka) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bollshme me ndricim perfekt | ko... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke id:115139 - Okazion jepet me qera apartment 1+1 tek Ish Ekspozita(Gjykata e Tiranes)

Okazion Jepet Me Qera Apartment 1+1 Tek Ish Ekspozita(gjykata E Tiranes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,tek ish ekspozita ,ngjitur me gjykaten e tiranes jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar me te gjitha elekktro... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 - Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

270 Euro 1 + 1 (60 m2) Rr. e Kavajes (Tregu Cam) Mobilim Cilesor | Kondicioner | Ndricim Shume i Mire Jepet me Qera Apt 1 + 1 (60 m2) Rr. e Kavajes (Tregu Cam) Mobilim Cilesor | Kond

1 + 1 (60 M2) Rr. E Kavajes (tregu Cam) Mobilim Cilesor | Kondicioner | Ndricim Shume I Mi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (02:11): Jepet me qera apt 1 + 1 (60 m2) rr. e kavajes (tregu cam) mobilim cilesor | kondicioner | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | set kolltuqesh | kundrabufe druri | dhoma e gjumit e kompletu...

30,000 Leke Okazion jepet me qera apartment 1+1 tek Ish Ekspozita(Gjykata e Tiranes) Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes,tek ish Ekspozita ,ngjitur me Gjykaten e

Okazion Jepet Me Qera Apartment 1+1 Tek Ish Ekspozita(gjykata E Tiranes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.05.2019 (23:21): Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,tek ish ekspozita ,ngjitur me gjykaten e tiranes jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar me te gjitha elekktroshtepiaket . apartmenti eshte i organizuar ne menyre mjaft komode,ndodhet ne katin e 8 te nje palla...

400 Euro 2+1 i sapomobiluar (liqeni i thate) apartamenti eshte i pabanuar me pare. ndodhet ne nje pallat te ri me rifinitura

2+1 I Sapomobiluar (liqeni I Thate)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.05.2019 (22:33): Apartamenti eshte i pabanuar me pare. ndodhet ne nje pallat te ri me rifinitura supercilesore. eshte totalisht i mobiluar dhe me kondicionere. zona e qete dhe apartamenti teper komod. 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. kati 2 teknik...

400 Euro 3+1 i sapo mobiluar (kopshti zoologjik Apartamenti eshte i sapo mobiluar. Ndodhet prane kopshtit zoologjik, ne katin 3

3+1 I Sapo Mobiluar (kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.05.2019 (22:33): Apartamenti eshte i sapo mobiluar. ndodhet prane kopshtit zoologjik, ne katin 3 me ashensor. zona e qete dhe teper e kerkuar. apartamenti ka siperfaqe te bollshme. perbehet nga dhoma e ndenjes, 3 dhoma gjumi, kuzhina se bashku me ambientin e ngrenies...

260 Euro Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar Jepet me Qera Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me As

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.05.2019 (22:29): Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim ...

350 Euro 2+1 (115 m2) Qender, prane 15 kateshit - Pallat i RI+ Ashensor - 2 Ballkone - Kondicioner Jepet me qera apartament Super i madh | 115 m2 | Rr. Bardhok Biba, te Galeria (1

2+1 (115 M2) Qender, Prane 15 Kateshit - Pallat I Ri+ Ashensor - 2 Ballkone - Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.05.2019 (22:22): Jepet me qera apartament super i madh | 115 m2 | rr. bardhok biba, te galeria (15 kateshi) | kati 4, pallat i ri + ashensor | banese e bollshme dhe me ndricim | kondicioner | 2 ballkone | vendodhje shume e mire | parkim q992 te dhenat: - si...

400 Euro Super 1+1 (74 m2) ne QENDER** | Pallat i Ri, Ashensor me Cip | PARKET** | Mobilim Cilesor Jepet me Qera Super Apt 1 + 1 (74 m2) ne Qender (Pallati Sky 2) Super Lokacion |

Super 1+1 (74 M2) Ne Qender** | Pallat I Ri, Ashensor Me Cip | Parket** | Mobilim Cilesor

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.05.2019 (22:19): Jepet me qera super apt 1 + 1 (74 m2) ne qender (pallati sky 2) super lokacion | pallat i ri me ashensor me cip + survejim kamerash | mobilim cilesor dhe dysheme e shtruar me parket cilesor nga brunes | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt ...

300 Euro 1+1 i Pabanuar me Pare (70 m2) tek Kafe Flora (Qender) Mobilim Cilesor | Shtruar me PARKET Jepet me Qera Apt 1 + 1 i Pabanuar me Pare (70 m2) tek Kafe Flora (Qender - Rr.

1+1 I Pabanuar Me Pare (70 M2) Tek Kafe Flora (qender) Mobilim Cilesor | Shtruar Me Parket

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.05.2019 (22:19): Jepet me qera apt 1 + 1 i pabanuar me pare (70 m2) tek kafe flora (qender - rr. e durresit) mobilim cilesor | shtruar me parket | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe nricim perfekt | pajisje elektroshtepiake cilesore | dritare dopio xh...

280 Euro 1 + 1 (70 m2) tek Selvia | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Pajisjet te Gjitha te Reja | Ndricim Perfekt Jepet me Qera Apt 1 + 1 (70 m2) tek Vila Gold (Rr. e Dibres - Selvia) Pallat i

1 + 1 (70 M2) Tek Selvia | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Pajisjet Te Gjitha Te Reja | N

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.05.2019 (22:19): Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek vila gold (rr. e dibres - selvia) pallat i ri | mobilim cilesor | pajisjet te gjitha te reja | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham -...

240 Euro id:54956 - Apt 1+1 (71 m2) ne Myslym Shyr (Super Vendodhje) Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverter

Jepet me qera aparatament 1 + 1 (71 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) zone shume e preferuar dhe e qete | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | m... (Premium 31.12.2019)

240 Euro id:55511 - 2 + 1 (77 m2) tek Kristal Center - Mobilim Cilesor | Apt i Kompletuar | Ndricim Perfekt

Jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 + 1 (77 m2) tek kristal center - mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me planimetri ... (Premium 31.12.2019)

240 Euro 1 + 1 (70 m2) tek Selvia - Zone e Preferuar me Mundesi Parkimi | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor Jepet me Qera Apt 1 + 1 (70 m2) tek Selvia (Rr. e Dibres) Zone e Preferuar me Mu

1 + 1 (70 M2) Tek Selvia - Zone E Preferuar Me Mundesi Parkimi | Pallat I Ri | Mobilim Cil

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.05.2019 (22:19): Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek selvia (rr. e dibres) zone e preferuar me mundesi parkimi | pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesor | dritare dopio xham - izol...

200 Euro 2 + 1 (90 m2) tek Concord Center (Rr. 5 Maji) Pallat i Ri me Ashensor | PARKET Jepet 2 + 1 (90 m2) tek Concord Center (Rr. 5 Maji) Pallat i Ri me Ashensor | Sh

2 + 1 (90 M2) Tek Concord Center (rr. 5 Maji) Pallat I Ri Me Ashensor | Parket

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.05.2019 (22:19): Jepet 2 + 1 (90 m2) tek concord center (rr. 5 maji) pallat i ri me ashensor | shtruar me parket cilesor | hapesire e madhe e shfrytezueshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | dritare dopio xham / izolim akustik | termoizolim | hidroizoli...

400 Euro Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !! Ne Vasil Shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2.

Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !!

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.05.2019 (21:52): Ne vasil shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije me tualet, 1 tualet i madh, 1 ballkon dhe 1 korid...

1,300 Euro Tek Sunrise Residence,Apartament Fantastik 3+1 me Qira Brenda Kompleksit Residencial Sunrise ne Lunder jepet me qera super apartament 3

Tek Sunrise Residence,apartament Fantastik 3+1 Me Qira

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.05.2019 (21:49): Brenda kompleksit residencial sunrise ne lunder jepet me qera super apartament 3+1+2 .kur flasim per te vecantat e nje apartamenti fillojm te cilesia e ndertimit, te hapesira ,te organizimi brendshem, te siguria , qetesia dhe detaje te tjera qe apart...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

300 Euro id:119125 - Komuna Parisit ,Super apartament 1+1 me qera

Komuna Parisit ,super Apartament 1+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.91 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne komune e parisit , prane kompleksit kika 1 , jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti eshte i organ... (Premium 22.05.2019)

280 Euro id:38236 - 1+1 (90 m2) ne Myslym Shyr** Mobilim Cilesor, Ndricim Perfekt dhe Pamje nga Rruga Kryesore

Jepet me qera apt 1 + 1 (90 m2) ne myslym shyr (super vendodhje - mobilim cilesor | apartament me pamje nga rruga kryseore | ndricim shume i mire | sh... (Premium 31.12.2019)

650 Euro Te Stadiumi Qemal Stafa,Apartament 2+1 me Qira Prane RTSH ,jepet me qira super apartament 2+1+2 ne katin e 3 te nje nga pallate

Te Stadiumi Qemal Stafa,apartament 2+1 Me Qira

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.05.2019 (21:49): Prane rtsh ,jepet me qira super apartament 2+1+2 ne katin e 3 te nje nga pallatet me cilesore ne zone , me kushte sigurie dhe i mireadministruar 24h .apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi ,2 tualete , koridor ,1 ballkon me orientim...

550 Euro Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Tek RTSH jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me

Tek Rtsh, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.05.2019 (21:47): Tek rtsh jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake e cila ka ballkon dhe kondicioner, 2 dhome gjumi me kondicioner...

350 Euro Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1 Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se Tiranes, tek Pazari I ri, jepet ap

Tek Pazari I Ri Jepet Me Qira 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.05.2019 (21:44): Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se tiranes, tek pazari i ri, jepet apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor. eshte i gjithi i mobiluar ne menyre shume te mire, dhe i organizuar ne 1...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim