**OKAZION per pak dite: 2+1 VASIL SHANTO ** FIKS NE KRAH TE SHKOLLES Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/07/2020 16:25


Pagesa 79,000 Euro
Siperfaqa 70.00 Dynym (Ose 70000 m2)
Lloji i Tokes 2+1
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Preng Bibe Doda, Tirana, Albania
Lexime 42947

Shitet Apart. Super I vecant 2+1+Ballk. te brendshem (70m2)ne Super Vendndodhje ( VASIL SHANTO) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe arredimit (Aredim italian)| Mundesi INVESTIMI per tu dhene me QERA** ME VENDODHJE STRATEGJIKE, PERBALLE UNIVERRSITETEVE NGA ME TE MEDHA NE VEND, UET, SHKENCAT SOCIALE, MERIDIANI | Kati 2 Banim | Vendodhje perkekte | Planimetria e rregullte| PARKET | me Kondicioner | E mobiluar me Aredim Italian deri ne detaje | 2 min me kembe nga Myslym Shyri, 5 min larg BLLOKUT | Dalje e shpejte e autostrade te unazes se madhe dhe vogel

Q2174

Te dhenat e ndarjes:
- 2dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

- HIPOTEKE : PO
- SIP TOTALE: 70 m2 E Brendshme neto
- SIP e certifikuar : 67m2 (3 m2 eshte ballkoni, jo shtese thjesht nuk eshte shenuar ne certifikate)
- KATI: 3 nga Toka
- KATET E PALLATIT: 5
- Pallat Ekzistues

Karakteristika:
- Apartament 2+1 me super planimetri dhe Investim
- Mobilim I RI dhe arreduar me Arkitekt
- * I PABANUAR ME PARE *
- Mundesi INVESTIMI per tu dhene me QERA**


- Pajisur me KONDICIONER
- Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta)
-Tualeti 100% i Investuar *
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Planimetri shume e rregullt
- Orientimi: LINDJE - PERENDIM

- Izolim akustik
- Termoizolim
- Lagje e me banore Vendas dhe Familjare

Extra:
- Ambiente te perbashketa ne lagje 3 min me kembe nga Komuna, BLLOKU
- Mobilimi Italian dhe Bashkekohor
- Dizenjuar me Arkitekt
- Sallon I ri / Kolltuqe te reja
- Dyer Druri
- Pianure + Aspirator te rinj
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Sanitare shume cilesore

- Instalime Elektrike Cilesore (Italiane)
- Facilietet te gjitha afer
- Akses me Transport publik, dhe akses shume i shpejte ne Autostrate (unaze te madhe & Vogel)


Cmimi: 79,000 Euro


41407

02/07/2020