JEPET ME QIRA ULLISHTE NE KODER BUJARAS , ELBASAN Elbasan

Truall ose Toke Data: 10/09/2019 16:34

4,000 Leke

  • JEPET ME QIRA ULLISHTE NE KODER BUJARAS , ELBASAN

RENT LOW RENT IN CODE BUJARAS, ELBASAN

Land for rent is 4889 m² in the village of Tregan, Elbasan. The land has a favorable location on the edge of the road, suitable for various agricultural activities + and has 200 olive tree roots of 20 years. The rental price is 4,000 ALL Month. 👉 Contact us for more information or a visit ☎️ 069 703 2246


Pagesa 4,000 Leke
Siperfaqa 4.90 Dynym (Ose 4900 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Elbasan - Zone Periferike
Adresa Tregan, Albania
Lexime 342

Jepet me qira toke are 4889 m2 ne fshatin Tregan , Elbasan . Toka ka lokacion te favorshem ne buze te rruges , e pershtateshme per aktivitete bujqesore te ndryshme + ka dhe 200 rrenje ullishte 20 vjecare . Cmimi i qirase eshte 4,000 Leke / Muaj . 👉 Per me shume informacione ose nje vizite na kontaktoni ☎️