ambjent dervidi  

 Online 21 visitors | 4 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Insert your cel/phone if you want to get the latest offers from agencies regarding your interest!
  • Opsione
  • Online 21 visitors | 4 pending ADV
800 Euro id:258642 -

Zone Periferike | Vlore
KM from city center
180.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

800 Euro

300 Euro id:53714 -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
1.74 KM from city center
45.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

300 Euro

330 Euro id:16120 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
1.03 KM from city center
64.00 m2 Square Feet
2 Floor

...

330 Euro

990 Euro id:29907 -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
1.17 KM from city center
185.00 m2 Square Feet
4 Floor

...

990 Euro

500 Euro Rruga e Kavajes,   Jepet me Qera Ambjent per Call Center  •  Rruga e Kavajes  pranë Qëndrës së Tiranës,  Jepet me Qira Ambjent për

Rruga E Kavajes, Jepet Me Qera Ambjent Per Call Center

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.41 KM from city center
87.00 m2 Square Feet
1 Floor

25.11.2020 (23:02): • rruga e kavajes pranë qëndrës së tiranës, jepet me qira ambjent për zyra i përshtatshem për call center, zyra marketingu, zyra finance, studio ligjore, qëndër estetike, etj. zyra ka nje sipërfaqe prej 87m2, i organi...

500 Euro

800 Euro Dyqan me qera, Qender, prane Shallvareve, BH 3271018 Jepet me qera Dyqan, siperfaqe 125 m2, kati perdhe pallat egzistues. Dyqani ndod

Dyqan Me Qera, Qender, Prane Shallvareve, Bh 3271018

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana
0.52 KM from city center
125.00 m2 Square Feet
1 Floor

25.11.2020 (23:02): Jepet me qera dyqan, siperfaqe 125 m2, kati perdhe pallat egzistues. dyqani ndodhet ne nje zone te lakmueshme per biznes, pasi eshte dhe me fasade xhami i cili krijon nje mundesi te mire reklamimi. dyqani ka 2 ambjente, nje open space me kolona ne me...

800 Euro

700 Euro Tiranë jepet me qira shitet Dyqan Libri Universitar. Rruga Abdyl frashëri buzë rruge kryesore jepet me qira shitet Dyqan sipërfaqe

Tiranë Jepet Me Qira Shitet Dyqan Libri Universitar.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
53.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (23:01): Rruga abdyl frashëri buzë rruge kryesore jepet me qira shitet dyqan sipërfaqe 53m2, kati përdhe pa shkallë. organizuar në dyqan+tualet, me lartësi 4m, me fasadë xhami. dyqani është dokumentacion të regullt hipotekor. cmimi për qira 700€...

700 Euro

35,000 Leke Jepet me qera ambient komercial 35 000 LEK /muaj(i diskutueshem) Ambienti organizohet ne dy hapsira:nje Open Space dhe nje depo.Ambienti eshte i

Jepet Me Qera Ambient Komercial 35 000 Lek /muaj(i Diskutueshem)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
2.38 KM from city center
60.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (23:01): Ambienti organizohet ne dy hapsira:nje open space dhe nje depo.ambienti eshte i pershtatshem per sherbime te ndryshme, si farmaci, parukeri etj.ndodhet ne ali dem tek poligrafiku. ...

35,000 Leke

340 Euro Jepet me qira ambient komercial te Kodra e Diellit Jepet me qira ambient tek Eleonora per 340 euro!
Ambienti ndodhet ne nje nga nd

Jepet Me Qira Ambient Komercial Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirana
2.31 KM from city center
95.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (23:01): Jepet me qira ambient tek eleonora per 340 euro! ambienti ndodhet ne nje nga ndertimet me te mira dhe te ndertuara se fundmi prane eleonores.ndodhet ne katin 0 te objektit dhe ka fasade te madhe xhami per mundesi reklamimi. ka siperfaqe 90 m2 dhe es...

340 Euro

30,000 Leke  Jepet me qera ambient komercial prane ATSH! 30,000 ALL Jepet me qera ambient komercial prane ATSH!
Ambienti ndodhet ne nje nga zonat m

Jepet Me Qera Ambient Komercial Prane Atsh! 30,000 All

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
0.65 KM from city center
20.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (23:01): Jepet me qera ambient komercial prane atsh! ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara prane qendres se tiranes.ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues.ka nje siperfaqe 20m2 dhe organizohet ne nje hapsire open space dhe nje tualet. mund...

30,000 Leke

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.53 KM from city center
65.00 m2 Square Feet
4 Floor

25.11.2020 (22:53): ...

400 Euro

700 Euro Bar-Caffe For Rent Near December 21st Local 150m2 for rent near December 21st. The property is organized by 80m2 of in

Bar-caffe For Rent Near December 21st

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
1.96 KM from city center
150.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (21:54): Local 150m2 for rent near december 21st. the property is organized by 80m2 of internal space and 70m2 of veranda. offered fully furnished indoors while the porch is empty. the price also includes withholding tax, while the porch is tax free....

700 Euro

300 Euro

Laprake | Tirana
3.10 KM from city center
70.00 m2 Square Feet
2 Floor

25.11.2020 (21:49): ...

300 Euro

400 Euro id:30965 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.53 KM from city center
65.00 m2 Square Feet
4 Floor

...

400 Euro

2,500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.70 KM from city center
92.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (21:02): ...

2,500 Euro

300 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
1.74 KM from city center
45.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (20:30): ...

300 Euro

600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
51.00 m2 Square Feet
4 Floor

25.11.2020 (19:43): ...

600 Euro

5,000 Euro Building for rent, Tirana-Durres Highway DESCRIPTION OF THE PROPERTY:  • The building is located in KASHAR, Tirana - Du

Building For Rent, Tirana-durres Highway

Vore | Tirana
12.76 KM from city center
1000.00 m2 Square Feet
4 Floor

25.11.2020 (19:09): Description of the property: • the building is located in kashar, tirana - durres highway • land area: 1900 m2 • construction area: 2745m2. • the property is organized of 4 storey building and 1 basement • the basement has an area of 5...

5,000 Euro

300 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
30.00 m2 Square Feet
1 Floor

25.11.2020 (18:43): ...

300 Euro

250 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
0.56 KM from city center
30.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (17:29): ...

250 Euro

800 Euro

Don Bosko | Tirana
1.92 KM from city center
80.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (17:28): ...

800 Euro

300 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
30.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (17:28): ...

300 Euro

35,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
1.17 KM from city center
18.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (17:27): ...

35,000 Leke

1,000 Euro id:123677 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
1.03 KM from city center
125.00 m2 Square Feet
3 Floor

...

1,000 Euro

800 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
1.96 KM from city center
110.00 m2 Square Feet
1 Floor

25.11.2020 (17:27): ...

800 Euro

12,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
0.56 KM from city center
300.00 m2 Square Feet
5 Floor

25.11.2020 (17:26): ...

12,000 Euro

250 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
1.96 KM from city center
25.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (17:26): ...

250 Euro

3,500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.87 KM from city center
300.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (17:19): ...

3,500 Euro

200 Euro id:233079 -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
0.83 KM from city center
31.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

200 Euro

530 Euro Tirana For Rent Business Floor 2, 75 m² 1000 Euro (Zogu I Boulevard) The premises are for rent on the Boulevard "Zogu I". The envir

Tirana For Rent Business Floor 2, 75 M² 1000 Euro (zogu I Boulevard)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
0.70 KM from city center
75.00 m2 Square Feet
2 Floor

25.11.2020 (17:06): The premises are for rent on the boulevard dhequot;zogu idhequot;. the environment is located on the 2nd floor of a new building with 75 m2 of space. visit us contact us! opp12390 cel. : 0692542480...

530 Euro

370 Euro Qera, Ambient, Rruga E Dibrës OPP12139
Jepet me qera ambient “Rruga e DIbrës".
Ambienti ndodhet në

Qera, Ambient, Rruga E Dibrës

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
1.03 KM from city center
57.00 m2 Square Feet
0 Floor

25.11.2020 (17:00): Opp12139 jepet me qera ambient “rruga e dibrës". ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 57 m2. Është i përshtatshëm për tipologji te ndryshme biznesi për ta vizituar na kontaktoni! 069 70 15 477...

370 Euro

700 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.63 KM from city center
122.00 m2 Square Feet
2 Floor

25.11.2020 (17:00): ...

700 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS