sall dasmash  

 Online 13 visitors | 0 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Insert your cel/phone if you want to get the latest offers from agencies regarding your interest!
  • Opsione
  • Online 13 visitors | 0 pending ADV
800 Euro id:258642 -

Zone Periferike | Vlore
KM from city center
180.00 m2 Square Feet
0 Floor

...

800 Euro

240 Euro id:53714 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.69 KM from city center
38.00 m2 Square Feet
2 Floor

...

240 Euro

330 Euro id:16120 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
1.03 KM from city center
64.00 m2 Square Feet
2 Floor

...

330 Euro

1,000 Euro id:29907 -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
1.17 KM from city center
185.00 m2 Square Feet
4 Floor

...

1,000 Euro

800 Euro

Zone Periferike | Vlore
0.94 KM from city center
180.00 m2 Square Feet
0 Floor

28.10.2020 (06:18): ...

800 Euro

25,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana
0.89 KM from city center
36.00 m2 Square Feet
1 Floor

28.10.2020 (01:41): ...

25,000 Leke

500 Euro Zyra me Qera Në Qëndër Të Tiranës Jepet me qera zyrë 165m2 neto, tek 9katëshet, pak metra larg sheshit qëndror

Zyra Me Qera Në Qëndër Të Tiranës

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.70 KM from city center
180.00 m2 Square Feet
11 Floor

28.10.2020 (00:43): Jepet me qera zyrë 165m2 neto, tek 9katëshet, pak metra larg sheshit qëndror të kryeqytetit, "gjergj kastrioti" . zyrat pozicionohen në katin e 11(jo i fundit) të një ndërtimi të ri me 2 ashensor. zyrat organizohen nga 4 ambiente me hapësir...

500 Euro

600 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
1.03 KM from city center
107.00 m2 Square Feet
0 Floor

28.10.2020 (00:38): ...

600 Euro

1,000 Euro Qera, Ambient lokal Jepet me qira ambjent prane Zogut te Zi
Ambjenti funksionon si lokal. Ka nje xh

Qera, Ambient Lokal

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana
0.89 KM from city center
300.00 m2 Square Feet
0 Floor

28.10.2020 (00:02): Jepet me qira ambjent prane zogut te zi ambjenti funksionon si lokal. ka nje xhiro te mire ditore dhe eshte aktualisht ne pune. ka nje siperfaqe verande prej 200m2 dhe 100m2 siperfaqe te brendshme. ka shume munci per investime te metjshme. eshte i...

1,000 Euro

800 Euro Qera, Ambient lokal Jepet me qira ambient prane liqenit te thate.
Ambjenti aktualisht funksionon si

Qera, Ambient Lokal

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana
2.45 KM from city center
100.00 m2 Square Feet
0 Floor

28.10.2020 (00:02): Jepet me qira ambient prane liqenit te thate. ambjenti aktualisht funksionon si lokal. ka nje siperfaqe neto 80m2 dhe nje siperfaqe verande 20m2 ka nje xhiro te mire ditore sepse gjendet buze rruge dhe ne nje godine me larmi biznesesh. per me shu...

800 Euro

800 Euro Qera, Zyre  Jepet zyre me qira tek liqeni I thate.
Prona eshte hapsire e hapur me siperfaqe

Qera, Zyre

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
2.45 KM from city center
70.00 m2 Square Feet
0 Floor

28.10.2020 (00:02): Jepet zyre me qira tek liqeni i thate. prona eshte hapsire e hapur me siperfaqe totale 70m2. eshte e investuar me parket laminat dhe rafte te gatshem. ...

800 Euro

300 Euro Qera, Ambient, Bllok, Tiranë. PRI+18218 Ambienti ndodhet tek Garda në Bllok.

Informacion mbi Ambientin:
• Kati i

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë. Pri+18218

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM from city center
20.00 m2 Square Feet
2 Floor

28.10.2020 (00:02): Ambienti ndodhet tek garda në bllok. informacion mbi ambientin: • kati i 2 • sipërfaqja e ambientit: 20 m2 • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përshtatshëm për zyra. • mundesi shumë...

300 Euro

70,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
KM from city center
73.00 m2 Square Feet
1 Floor

27.10.2020 (22:54): ...

70,000 Leke

50,000 Leke id:258077 -

Qender | Lushnje
KM from city center
180.00 m2 Square Feet
2 Floor

...

50,000 Leke

75,000 Leke id:264186 -

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
0.65 KM from city center
140.00 m2 Square Feet
1 Floor

...

75,000 Leke

400 Euro id:30965 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.53 KM from city center
65.00 m2 Square Feet
4 Floor

...

400 Euro

1,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
110.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (22:52): ...

1,000 Euro

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
63.00 m2 Square Feet
2 Floor

27.10.2020 (22:04): ...

450 Euro

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.87 KM from city center
90.00 m2 Square Feet
1 Floor

27.10.2020 (22:01): ...

300 Euro

1,740 Euro Qera, Ambient, Bllok, Tiranë 1,740 € /Muaj ID: PRI+18111 Ambienti ndodhet në zonën e Bllokut.
Informacion mbi Ambientin:
•Kati i 7

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë 1,740 € /muaj Id: Pri+18111

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
145.00 m2 Square Feet
7 Floor

27.10.2020 (22:00): Ambienti ndodhet në zonën e bllokut. informacion mbi ambientin: •kati i 7 •sipërfaqja e ambientit: 145 m2 •1 tualet • me fasadë xhami • investimi: • aspirim, sistem kondicionimi • ambienti është i përshtatshëm për z...

1,740 Euro

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
80.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (21:59): ...

500 Euro

600 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana
2.25 KM from city center
110.00 m2 Square Feet
2 Floor

27.10.2020 (21:59): ...

600 Euro

700 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
1.09 KM from city center
112.00 m2 Square Feet
3 Floor

27.10.2020 (21:58): ...

700 Euro

240 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.69 KM from city center
38.00 m2 Square Feet
2 Floor

27.10.2020 (20:56): ...

240 Euro

50,000 Leke Ambjent ne katin e 2 tek bulevardi Jepet me qera ne katin e 2 ambjent, open space ne Bulevard. Siperfaqia eshte 170

Ambjent Ne Katin E 2 Tek Bulevardi

Qender | Durres
0.36 KM from city center
170.00 m2 Square Feet
2 Floor

27.10.2020 (19:34): Jepet me qera ne katin e 2 ambjent, open space ne bulevard. siperfaqia eshte 170m dhe organizohet me salle te madhe, 2 zyra dhe 2 tualete. i peshtatshem per zyra, klinika, call-center etj...

50,000 Leke

1,000 Euro id:123677 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
1.03 KM from city center
125.00 m2 Square Feet
3 Floor

...

1,000 Euro

400 Euro Jepet ambient biznesi me qira tek Oxhaku 🏢 Jepet ambient biznesi me qira 
📍Oxhaku
📐 60 m2
💶 400 Euro

Jepet Ambient Biznesi Me Qira Tek Oxhaku

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
KM from city center
60.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (19:34): 🏢 jepet ambient biznesi me qira 📍oxhaku 📐 60 m2 💶 400 euro ...

400 Euro

400 Euro Zyre me qera tek Bulevardi Zogu i Pare prane Fakultetit te shkencave (ID 4261455) Property ID : 4261455

Bulevardi Zogu i Pare prane Fakultetit te shkencave,  j

Zyre Me Qera Tek Bulevardi Zogu I Pare Prane Fakultetit Te Shkencave (id 4261455)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
0.70 KM from city center
76.00 m2 Square Feet
6 Floor

27.10.2020 (19:34): Property id : 4261455 bulevardi zogu i pare prane fakultetit te shkencave, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 76 m², kati 6 me ashensor, kondicioner, tualet me dritare, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne dy ambjente dhe e persht...

400 Euro

850 Euro Dyqan me qera ne zonen e don Bosko ne Tirane (ID 4271464) Property ID : 4271464

Ne Don Bosko, jepet me qera Ambjent Biznesi Open Space,

Dyqan Me Qera Ne Zonen E Don Bosko Ne Tirane (id 4271464)

Don Bosko | Tirana
1.72 KM from city center
95.00 m2 Square Feet
0 Floor

27.10.2020 (19:34): Property id : 4271464 ne don bosko, jepet me qera ambjent biznesi open space, ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 95 m², kati 0, 2 tualete, orientim me diell. i pershtatshem per zyre, dyqan, bar-kafe. jepet bashke me 2 garazhe nga 28 m². jepet ...

850 Euro

3,000 Euro Hotel 3 katesh me qera Rruga e Elbasanit Jepet hotel 3 katesh me qera, hoteli ka siperfaqe totale 350 m2, kati i pare esh

Hotel 3 Katesh Me Qera Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana
2.25 KM from city center
350.00 m2 Square Feet
1 Floor

27.10.2020 (19:13): Jepet hotel 3 katesh me qera, hoteli ka siperfaqe totale 350 m2, kati i pare eshte bar kafe, hoteli ka 6 dhoma te mobiluara secila dhom me tualet me vete, hoteli eshte ne funksion pune, jepet me qera per arsye familjare, jepet me qera 3000 euro ne mu...

3,000 Euro

330 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
1.03 KM from city center
64.00 m2 Square Feet
2 Floor

27.10.2020 (18:52): ...

330 Euro

600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.85 KM from city center
120.00 m2 Square Feet
4 Floor

27.10.2020 (18:29): ...

600 Euro

1,300 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.86 KM from city center
235.00 m2 Square Feet
2 Floor

27.10.2020 (17:01): ...

1,300 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS