oggetto commerciale in vendita  

 Online 10 Reader | 0 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Inserisci il tuo telefono / telefono se desideri ricevere le ultime offerte dalle agenzie per quanto riguarda il tuo interesse!
  • Opsione
  • Online 10 Reader | 0 pending ADV
7,000 Euro id:262459 -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
KM dal centro citta
0.00 m2 Superficie
0 Piano

...

7,000 Euro

500,000 Euro id:51019 -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.52 KM dal centro citta
143.00 m2 Superficie
1 Piano

...

500,000 Euro

250,000 Euro id:29908 -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
2.05 KM dal centro citta
62.00 m2 Superficie
0 Piano

...

250,000 Euro

235,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.87 KM dal centro citta
49.00 m2 Superficie
0 Piano

25.10.2020 (00:48): ...

235,000 Euro

39,500 Euro

Laprake | Tirana
2.23 KM dal centro citta
37.00 m2 Superficie
0 Piano

25.10.2020 (00:43): ...

39,500 Euro

85,000 Euro Shitet dyqan te qendra tregtare Dardanet  Shitet dyqan te qendra tregtare Dardanet në katin e dytë i kompletuar me siste

Shitet Dyqan Te Qendra Tregtare Dardanet

Qender | Elbasan
KM dal centro citta
55.00 m2 Superficie
2 Piano

24.10.2020 (22:36): Shitet dyqan te qendra tregtare dardanet në katin e dytë i kompletuar me sistem ajrimi e kondicioner dhe tualet brenda objektit, gati për punë, i përshtatshëm për boutique, zyrë etj. ...

85,000 Euro

495,000 Euro Ambient Biznesi 300 m2 + 10 m2 Tarace në Bulevardin Kryesor ZOGU I Shitet ose jepet me Qera ambienti me 300 m2 sipërfaqe e brendshme dhe 10 m2 Tar

Ambient Biznesi 300 M2 + 10 M2 Tarace NĂ« Bulevardin Kryesor Zogu I

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
0.70 KM dal centro citta
300.00 m2 Superficie
2 Piano

24.10.2020 (22:33): Shitet ose jepet me qera ambienti me 300 m2 sipërfaqe e brendshme dhe 10 m2 taracë (me pamje në bulevardin kryesorë zogu i ). Çmimi i diskutueshëm: Çmimi i shitjes: 1650 për m2 cmimi i qeras : i diskutueshëm ambienti është i përs...

495,000 Euro

167,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi ne Yzberisht Shitet Ambjent Biznesi me sip,56.5m buze rruge,Aktualisht eshte i dhene me qera

Shitet Ambjent Biznesi Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
3.59 KM dal centro citta
57.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (21:08): Shitet ambjent biznesi me sip,56.5m buze rruge,aktualisht eshte i dhene me qera me kontrate 5+5 vjet.eshte mundesi e mire investimi dhe me fasade xhami ballor,gje qe e ben akoma me te dukshme si biznes.qeraja mujore 650 euro.ndodhet ne yzberisht perb...

167,000 Euro

7,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
KM dal centro citta
0.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (17:30): ...

7,000 Euro

47,000 Euro esthetic and hairdresser invested the environment is newly invested in a contemporary way, there is plenty of spac

Esthetic And Hairdresser Invested

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
KM dal centro citta
32.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (17:19): The environment is newly invested in a contemporary way, there is plenty of space and the business is set up for a hairdresser and aesthetic in the current working condition. it is in a very good location....

47,000 Euro

349,000 Euro

Qender | Elbasan
67.30 KM dal centro citta
500.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (16:23): ...

349,000 Euro

38,900 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
0.78 KM dal centro citta
19.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (14:22): ...

38,900 Euro

17,000 Euro id:246039 -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
0.07 KM dal centro citta
125.00 m2 Superficie
1 Piano

...

17,000 Euro

39,500 Euro id:29407 -

Laprake | Tirana
2.23 KM dal centro citta
37.00 m2 Superficie
0 Piano

...

39,500 Euro

270,000 Euro Bar   restaurant for sale near Juridik Bar   restaurant for sale in one of the best areas of Tirana near Juridik. The e

Bar Restaurant For Sale Near Juridik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM dal centro citta
74.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (14:11): Bar restaurant for sale in one of the best areas of tirana near juridik. the environment is 74 m2 and has a glass facade. it is currently rented out. furthermore, we invite you to a visit to the property....

270,000 Euro

15,000 Euro

Don Bosko | Tirana
1.72 KM dal centro citta
98.00 m2 Superficie
4 Piano

24.10.2020 (14:03): ...

15,000 Euro

15,000 Euro Shitet Furre Buke-Pasticeri me te gjitha pajisjet, ne Don Bosko! Shitet biznesi Furre Buke-Pasticeri, vendodhje perfekte ne nje nder komplekset m

Shitet Furre Buke-pasticeri Me Te Gjitha Pajisjet, Ne Don Bosko!

Don Bosko | Tirana
1.72 KM dal centro citta
100.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (14:03): Shitet biznesi furre buke-pasticeri, vendodhje perfekte ne nje nder komplekset me te reja ne don bosko. ambjenti ka nje siperfaqe 100m2, dhe eshte i pajisur me te gjitha pajisjet, si ne punishte dhe ne dyqan. ka fasade xhami ne dy anet brenda komp...

15,000 Euro

35,000 Euro SHITET 50 M2 MBRAPA UET  SHITET  50 M2 MBRAPA UET. AMBJENTI IDEAL PER BILARDO , MAGAZINE , BYREKTORE, PLA

Shitet 50 M2 Mbrapa Uet

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana
1.50 KM dal centro citta
50.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (13:51): Shitet 50 m2 mbrapa uet. ambjenti ideal per bilardo , magazine , byrektore, playstation edhe biznese te tjera. cmimi okazion!!! kontaktoni 0677146167....

35,000 Euro

52,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana
3.98 KM dal centro citta
148.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (13:14): ...

52,000 Euro

100,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana
2.23 KM dal centro citta
447.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (13:14): ...

100,000 Euro

192,300 Euro For sale, Ambient, Fresku, Tirana € 192,300, plus16619 For sale, Ambient, in the area of Fresku, Dajti street.  More information:  •

For Sale, Ambient, Fresku, Tirana € 192,300, Plus16619

Fresku/Linze | Tirana
9.74 KM dal centro citta
128.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (12:37): For sale, ambient, in the area of fresku, dajti street. more information: • total area: 128.2m2 • floor 0 • south orientation • with mortgage • regular cubature • empty • with toilet • suitable for various business activities...

192,300 Euro

25,000 Euro

Fresku/Linze | Tirana
3.53 KM dal centro citta
17.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (12:35): ...

25,000 Euro

5,000 Euro

Fresku/Linze | Tirana
3.53 KM dal centro citta
60.00 m2 Superficie
2 Piano

24.10.2020 (12:28): ...

5,000 Euro

504,000 Euro For Sale, Shop, Street Faik Konica Price: 504,000 € ID: plus14067 Sell Local at Economik on Faik Konica Street. Environmental information: • Amb

For Sale, Shop, Street Faik Konica Price: 504,000 € Id: Plus14067

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
1.20 KM dal centro citta
280.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (12:22): Sell local at economik on faik konica street. environmental information: • ambient area: 280m2 • positioned on floor 0 • mortgage. • south oriented. • the edge of the main road. • ideal investment option. • oasis price. contact us to vi...

504,000 Euro

500,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana
0.77 KM dal centro citta
156.00 m2 Superficie
5 Piano

24.10.2020 (12:17): ...

500,000 Euro

1,200,000 Euro

Zone Periferike | Tirana
2.83 KM dal centro citta
1000.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (12:17): ...

1,200,000 Euro

229,600 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
2.87 KM dal centro citta
82.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (11:56): ...

229,600 Euro

500,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
0.52 KM dal centro citta
143.00 m2 Superficie
1 Piano

24.10.2020 (11:30): ...

500,000 Euro

350,000 Euro Business environment for sale. Sell business environment with 140 m2 of living space near the KIKA 2 Complex in

Business Environment For Sale.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
KM dal centro citta
140.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (10:48): Sell business environment with 140 m2 of living space near the kika 2 complex in the municipality of parisi. dispose of mortgages. the controversial price....

350,000 Euro

130,000 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana
1.28 KM dal centro citta
100.00 m2 Superficie
0 Piano

24.10.2020 (10:32): ...

130,000 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio