Mobilje dhe Elektroshtepiake 1000+ Mobilje dhe Elektroshtepiake

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shes frigorifer

shes frigorifer - Tirane

Te Fresku, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes frigorifer per arsye se jam me qera dhe me duhet ta shes frigoriferin tim se kam dy cop...

12,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 2 Shtrydhese frutash+Blender+Bolier+Thekese buke

2 Shtrydhese frutash+Blender+Bolier+Thekese buke - Tirane

Tiranė E Re, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Paketa me 1 shtrydhese frutash kenwood+ 1 shtrydhese frutash philips + bolier 10 litra per ngrohje uji ariston+ blender nutribullet+thekese buke kushton vetem 45,000 leke. objektet jane perdorur ne nje biznes per shtrydhjen e frutave dhe po shiten ne menyre te tille per shkak te mbylljes se biznesit....

45,000 Leke

Tirane
550 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kabinė dushi me vaskė hidromasazhi, me avull (steam), radio etj. 2×1×2.2m lartėsi

Shitet kabinė dushi me vaskė hidromasazhi, me avull (steam), radio etj - Tirane

Tirana E Re, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet kabine dushi me vaske hidromasazhi, me avull (steam), radio etj. 2×1×2.2m lartesi...

550 Euro

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bolier ARISTON-Ngrohes uji

Bolier ARISTON-Ngrohes uji - Tirane

Tirane E Re, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Bolieri i markes ariston, eshte vetem 2 muaj i perdorur. sherben per ngrohjen e ujit, kapacitet 10 litra. eshte teper praktik per tu vendosur kudo. fuqia 1200w....

7,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyshek Dopio Aloe-Vera

Dyshek Dopio Aloe-Vera - Tirane

Kopshti Botanik, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet dyshek dopio pa susta aloe-vera me permasa. dysheku eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur. shitet per arsye mosperdorimi. i paketuar gati per transport. nr. cel: 0697650700 cmimi 12000 mije lek te reja. ...

12,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHESIM MOBILJE TE PERDORURA ( KEND L )!

SHESIM MOBILJE TE PERDORURA ( KEND L )! - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes "kend" ! shes kend ne forme l ne gjendje shume te mire , ngjyre e zeze me mbulesa bardh e zi dy anesh edhe me lule + jasteket . ne oferte japim edhe mbulesa te tj per nderrim ngjyre pana. cmim promocional prej 35,000 lek i diskutueshem ! kontaktoni 0686722321 ...

35,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHESIM MOBILJE TE PERDORURA ( kOLLTUQE )!

SHESIM MOBILJE TE PERDORURA ( kOLLTUQE )! - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes kolltuqe te zinj lekure ! seti perbehet nga 2 divane edhe 2 kolltuqe ku ne cmim perfshihen edhe mbulesat bashke me jasteket. ne gjendje shume te mire! cmim promocional pre 35,000 lek i diskutueshem! kontaktoni 0686722321...

35,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHESIM MOBILJE TE PERDORURA!

SHESIM MOBILJE TE PERDORURA! - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes dhome gjumi per femije stili marinari ! dhoma e gjumit eshte ngjyre portokalli dhe jeshile. ne cmim perfshihen: - 3 krevate ( 2 stil marinari , i 3 eshte i fshehur si ne sirtare ) - 3 dysheket - shkallet ( kane funksion te sirtareve ) - 2 dollap - raft librash cmim promocional prej 35,000 lek i diskutueshem kontaktoni 0686722321...

35,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dollap rrobash 16,000 leke

Shes dollap rrobash 16,000 leke - Tirane

Shkelqim Fusha, Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet dollap rrobash melamine (220x238x57), me 5 kanate dhe 6 sirtare ne pjesen e poshtme ne gjendje shume te mire. cmimi 16000 leke ...

16,000 Leke

Tirane
110,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie & Minibar

Tavoline ngrenie & Minibar - Tirane

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Tavoline ngrenie me 6 karike lekure. shitet 45.000lek ne gjendje shume te mire. mobilje per televizorin+dy dollape me dyre xhami. cmimi 50.000lek krevat dopjo 15.000 lek ...

110,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuke komplet

Kolltuke komplet - Korce

Rruga Hasan Bitincka, 3, L 18, Qender | Korce

B Shes komplet kolltukesh 3+2+1+1, ne gjedje shume te mire, jane si te rinj. model aristokrat, stili vintage. te interesuarit mund te me kontaktojne ne nr e telefonit....

70,000 Leke

Korce
28,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat dysh ( marinar)

Shes krevat dysh ( marinar) - Tirane

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes krevat tek ( 90x190cm) marinar/ dysh. punim mdf, i mbajtur shume mire. praktik dhe i pershtashem per dhoma te vogla. i pajisur me 2 sirtare shume praktike dhe funksionale. dysheket dhurate. ...

28,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje qe sherbejne per parukeri .

Mobilje qe sherbejne per parukeri . - Tirane

Domje, Albania, Vore | Tirane

B Shes mobilje dhe paisje qe jane te nevojshme per nje sallon bukurie. ne gjendje te mire dhe me cmim te arsyeshem . ...

50,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi - Tirane

Autostrada Tirane -durres, Vore | Tirane

B Dhome gjumi e kompletuar per femije ...

50,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuqe lekure

Kolltuqe lekure - Tirane

Rruga Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet kompleti kolltuqe lekure . prodhim italian . gjendja shum e mire .1 kolltuk tresh , 1 kolltuk dysh, 1 kolltuk tek. na kontaktoni ne numrin e celit ose ne whatsapp: +355699514579...

100,000 Leke

Tirane
90,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuqe lekure

Kolltuqe lekure - Tirane

Rruga Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet kompleti kolltuqe lekure . prodhim italian . gjendja shum e mire .1 kolltuk tresh , 1 kolltuk dysh, 1 kolltuk tek. na kontaktoni ne numrin e celit ose ne whatsapp: +355699514579...

90,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Kredence me pasqyre te madhe

Shes Kredence me pasqyre te madhe - Tirane

Rruga Komuna E Parisit , Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet krendece me pasqyre shume cilesore. prodhim amerikan . gjendja shum e mire . me 4 kanate dhe sirtare. e pershtatshme per sallon ose korridor. na kontaktoni ne numrin e celit ose ne whatsapp: +355699514579...

50,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitje e nje krevati te kompletuar femijesh

Shitje e nje krevati te kompletuar femijesh - Tirane

Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet krevat femije, vetem 6 muaj i perdorur. ne kushte shume te mira. shoqerohet me jasteket rrethore, jorgan, dyshek dhe mbulese dysheku kundra ujit. ne kushte shume te mira. ...

25,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer Elextrolux

Frigorifer Elextrolux - Tirane

Rruga Kongresi I Lushnjes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes frigorifer elextrolux 2 kate.eshte ne gjendje shume te mire. nr kontakti:‭069 865 6408‬...

30,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim krevat bebe, relaks, kosh bebi si dhe soxholino makine.

Shesim krevat bebe, relaks, kosh bebi si dhe soxholino makine. - Tirane

Prane Spitalit Amerikan 3, Tjeter zone | Tirane

B Shesim ne gjendje shume te mire krevat bebe, relaks, kosh si dhe soxholino makine. shiten te gjitha sebashku. kontaktoni ne nr e tel: 0697332546. ...

30,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje per Tabakino

Paisje per Tabakino - Tirane

Yzberisht, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B dy rafte .2 banak njeri me xham dhe sirtar me celes tjetri pa xham.frigorifer per tabakino ne gjendje shume te mire ..tre muaj perdorim shiten per arsye mbyllje biznesi....

50,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake krevat

krevat - Durres

Lagja13 Plazh Durres, Qender | Durres

B Shese krevat portativ 2 cope kpmplet me dyshek.x vetem 2x3500 leke te reja...

7,000 Leke

Durres
28,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan

Divan - Tirane

Rruga Daniel Ndreka, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane

B 2divan 2 kolltuqe ne gjendje shum te mira ngjyra jeshile e erret ..1 divan behet krevat cmimi 280 mij lek dollap 2 janata dhe 2 sirtar cmimi 80 mij lek vitrin tv cmimi 45 mij lek diskutushem ...

28,000 Leke

Tirane
95,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje & elektroshtepike te perdorura

Shes mobilje & elektroshtepike te perdorura - Tirane

Rruga Qemal Stafa, Brryli | Tirane

B Shes mobilje te perdorura: -2 divane njeri prej te cileve hapet behet dopio -1 krevat dopio dhome gjumi me dyshek aloe vera -1 frigorifer lg (smart inverter) shume pak i perdorur i blere i ri tek aza electronic para 1 viti -tavoline ngrenie druri me 4 karrige -tavoline mesi druri -sobe me dy pllaka dhe furre te gjithe artikujt jane blere te rinj jo me shume se para 1 viti. jane shume te mirembajtura. cmimi shume pak i negociueshem....

95,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi

dhome gjumi - Durres

Dehmorve 865, Gjiri i Lalzit | Durres

B Shese dhome gjumi klasike italiane 500euro...

500 Euro

Durres
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje zyre, funksionale dhe te thjeshta. 3 muaj te perdorura.

Mobilje zyre, funksionale dhe te thjeshta. 3 muaj te perdorura. - Tirane

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Karriget dhe biblioteka jane te perdorura vetem 3 muaj. gjendja e tyre eshte e mire. cmimi i karrigeve : 1.500 leke/ copa (leke te reja ose 15.000 te vjetra) cmimi i bibliotekes: 6.000 leke (ose 60.000 leke te vjetra) tavolina : 1.000 leke (ose 10.000 leke te vjetra)...

8,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuke metalike per veranda dhe bare

Kolltuke metalike per veranda dhe bare - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes 1 komplet kolltuke metalike bashke me tavolinen te pershtatshem per veranda, ambiente te jashtme ose bare.jane te perdorura vetem 1 vit.cmimi shume i arsyeshem....

10,000 Leke

Tirane
22,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat per bebe

Krevat per bebe - Tirane

Rruga Aleksandri I Madh, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Krevat per bebe super praktik komod dhe i lekundshem...

22,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend

Kend - Tirane

Rruga Foto Xhavella, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet kend 2 i ri i prodhuar ne shkurt te ketij viti

...

18,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobije

Mobije - Tirane

Rruga Foto Xhavella, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet mobije si e re me permasa 140 cm x 65 cm

...

12,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas