mobilje dhe elektroshtepiake 

 Online 41 lexues | 2 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes makine qepse manuale dhe elektrike

Shes makine qepse manuale dhe elektrike -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes makine qepse manuale dhe elektrike shume pak e perdorur. e shes per arsye mos perdorimi....

15,000 Leke

Lushnje
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim-blejm mobilje te perdorura

Shesim-blejm mobilje te perdorura

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Blejm dhe shesim mobilje te perdorura. (shiten te gjith kendet ne fotot e meposhtme) ...

5,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes rafte per dyqan

Shes rafte per dyqan

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Rafte per dyqan si per veshje per te rritur edhe per femije. ne gjendje dy cope. 5000 lek / copa ...

5,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

| Elbasan

B Shiten komplete per lokale jan ne gjendje te shkelqyer kolltuqet kan edhe veshje rezerve ngjyre gri. jane 9 komplete kolltuqesh me tavoline te shoqeruara me nga nje pupe, edhe 6 komplete tavolinash me nga 4 karrige ne forme kolltuku. cmimi i diskutueshem...

200 Euro

Elbasan
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice Miele Gjermane

Lavatrice Miele Gjermane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice miele gjermane ne gjendje shume te mire garanci 6 muaj, transport falas. cmimi 15.000 leke te reja...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend mbajtese per TV dhe dhome gjumi (krevat+dyshek+veshje krevati+komodina+krevat )

Kend mbajtese per TV dhe dhome gjumi (krevat+dyshek+veshje krevati+kom

Qender | Vlore

B Mobiljet jane te pedorura por ne gjendje shume te mire dhoma eshte e kompletuar shoqerohet bashke me nje mbatese televizori kendi ka 2 vrima te shkaktuara nga duhani...

50,000 Leke

Vlore
5,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige zyrash.

Karrige zyrash.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Karrige zyrash, cilesore dhe shume pak te perdorura. ...

5,500 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Parket  laminat ne shitje shum pak i perdorur me gjys cmimi siq esht ne treg

Parket laminat ne shitje shum pak i perdorur me gjys cmimi siq esht n

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Kam parket jo shum te perdorur jan rreth 43 metra katror shitet me gjys cmimi qe esht ne treg per cmimin ato qe jan te interesuar mund ta shohin vet live dhe bejm vlersimin e tij ...

3,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletura

Shitet dhome gjumi e kompletura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e kompletuar. dollap me 6 hapje parametrat: 266 cm i larte 246 cm i gjate 55 cm i gjere. krevat dopio i kompletuar cmimi 35.000 leke te reja...

35,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie

Paisje parukerie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten paisje te parukeris , lavatest ,poltron ,tavolin per thonje ,paisje per avull per fytyren ,rafte mbajtse ,pasqyra ,karrel,dush te vogel ne gjendje shume te mire pune ,pjaster ,mash per kacurrela (350 mij te vjetra) ...

35,000 Leke

Tirane
850 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shes kende dhe mobilje dekore indiane

shes kende dhe mobilje dekore indiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Shitet nje kend me permasat 3e10 me 2 e 60 850 euro dhe nje komplet bambuje me tavoline dhe ndarese 650 eurodhe vazo piktura e dekore te nje dyqani ...cmimet te ulura dyqani mbyllet ne fund te janarit...

850 Euro

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorura

Blejme mobilje te perdorura

Fresku/Linze | Tirane

B Blejme mobilje te perdorura si dhoma gjumi. guzhina. kende. divane. ...

1,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kondicioner Portabël Pa Tuba !

Shitet Kondicioner Portabël Pa Tuba !

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.26 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner portabël pa tuba 3300 w eccowind për arsye pasi nuk më hyn më në punë ! kondicioneri ësht në gjëndje të ngrohi deri në 45 m katror, por edhe të ventiloj ajer të freskët . 1 muaj e gjys i përdorur dhe 4 muaj e gjysëm garanci të mbetura .nga 100 mijë lek që ësht ...

9,000 Leke

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje shtepiake

Mobilje shtepiake

Qender | Fier

B Dua te shes mobilje si dollap per dhomen e femijes, mobilje per mbajtese kepucen, mbajtese krevati dopjo 160x200, mobilje kuzhine, kondicioner, mobilje per kompletim biznesi...

200,000 Leke

Fier
13,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje kuzhine

Mobilje kuzhine

Qender | Lezhe

B 1.5 meter e pershtatshme per nje kuzhine te vogel cmimi i arsyeshem materiali i pakonsumuar me lavaman funksional...

13,000 Leke

Lezhe
120,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie okazion

Paisje parukerie okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion shiten komolet mobiljet dhe paisjet per parukeri.te perfshira cdo paisje qe duhet per te hapur nje sallon bukurie dhe shume materiale te tjera gratis. te gjitha te reja te perdorura vetem 2 muaj. arsye emigrimi. cmim okazion 120.000l .0686338775 mundesi ulje nese i merni shpejt....

120,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okasion .Shesim paisje parukerie ne gjendje shume te mire.

Okasion .Shesim paisje parukerie ne gjendje shume te mire.

Qender | Lushnje

B Okasion.shesim paisje parukerie ne gjendje shume te mire.lavatest ..dy kolltuqe meshine ..pasqyre..tavoline pune..kaske per tharje flokesh..etj..paisjet shiten te gjitha 60000 leke..ose te ndara sipas kerkeses....

60,000 Leke

Lushnje
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ekspozitor

Mobilje ekspozitor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet e nje farmacie.disponojme banak 2.4m te gjate 40cm te gjere dhe 1m te larte ,banaku eshte i ndare ne rafte dhe sirtare per medikamentet dhe kompjuterin.disponojme dhe 8 rafte te ndare me xhame , materiali mdf dhe melamine.raftet jane te larte 2.2m te gjate 1m dhe pjesa e siperme esh...

60,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim