biznes ne shitje dhe qera 

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Euro Tregu Biznes ne shitje SHITET AGJENSI TURISTIKE DHE IMMOBILIARE

SHITET AGJENSI TURISTIKE DHE IMMOBILIARE

| Tirane

B *-shitet agjensi turistike dhe immobiliare 16 vite ne treg. *-agjensia eshte ne bllok. *- cmimi: 5000euro i padiskutueshem ...

5,000 Euro

Tirane
3,500 Euro Tregu Biznes ne shitje Biznesi i agjensise imobiliare dhe turistike ne shitje

Biznesi i agjensise imobiliare dhe turistike ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kush eshte i interesuar per te organizuar biznesin e vet privat , ne nje pune te ngritur dhe me klientel te ngritur. shitet biznesi ne gjendjen qe eshte , me klientele te ngritur dhe zyra e mobiluar. biznesi shitet 3.500 euro i diskutueshem dhe qeraja e objektit eshte 18.000 leke te reja ne muaj. ...

3,500 Euro

Tirane
3,500 Euro Tregu Biznes ne shitje Tirane, ambjent biznesi Kati 0, 60 m² .3500 Euro (Prane unazes)

Tirane, ambjent biznesi Kati 0, 60 m² .3500 Euro (Prane unazes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Okazion. shitet/qera farmaci e ngritur prej 8vitesh pune. pa kontrate me isksh. arredimi modern. banak,rafte,kase,peshore elektronike,etj etj. shitet per arsye largimi....

3,500 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Shitet faqe instagrami 8.2k

Shitet faqe instagrami 8.2k

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet faqe instagrami 100% shqiptare 🇦🇱🇦🇱 8.200+followers💥 kontaktoni vetem ne whatsapp 0692822534...

5,000 Leke

Tirane
50,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznes Bar-Restorant, brenda ne Pazarin e Ri.

Shitet biznes Bar-Restorant, brenda ne Pazarin e Ri.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biznes i suksesshem, me nje klientele te perzgjedhur e te qendrueshme, ne zemer te pazarit te ri te tiranes, nje nder zonat kryesore te atraksioneve te tiranes, per vendas e te huaj. biznesi ka nje siperfaqe te brendshme 90m2 dhe te jashtme 28m2. i konceptuar si nje ambient ekzotik dhe mjaft ...

50,000 Euro

Tirane
7,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznes te Vollga ne Durres

Shitet biznes te Vollga ne Durres

Qender | Durres

B Shitet biznese te vollga ne durres mbi 2000 euro xhiro mujore me kliente te rregullte ndodhet tek 2 kitaret. cmimi 7000 euro...

7,000 Euro

Durres
3,000,000 Leke Tregu Biznes ne shitje biznes farmacie

biznes farmacie

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet biznes farmacie me gjithe medikamentet, per arsye largimi, 0672233091...

3,000,000 Leke

Tirane
30,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Fustane nuserie dhe mbremjesh

Fustane nuserie dhe mbremjesh

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet bisnesi, ne perberje fustane nuserie dhe fustane mbremjesh (evente) . bisnesi eshte ne aktivitet. malli eshte i cilesis me nivel te lart, i shumellojshem me modele. objekti ku zhvillohet bisnesi ka nje reklame xhami te madhe . siperfaqa e objektit prej 90m (katror)...

30,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi ps4 ps3 pran pedonales me pune te kenaqshme dhe te ngritur prej 9 vjetesh 3(PS4) 8(PS

Shitet biznesi ps4 ps3 pran pedonales me pune te kenaqshme dhe te ngri

Patos | Fier

B Shitet biznesi ps4 ps3 pran pedonales me pune te kenaqshme dhe te ngritur prej 9 vjetesh 3(ps4) 8(ps3) 3televizor 49" 2televizor42" 4tlevizor40" 2televizor32" 1 kompjuter pc dhe nje kondicioner 24" banak dhe frigorifer dhe rafte. ambienti eshte ne gjendje pune dhe eshte me pune te ngritur shitet per...

9,000 Euro

Fier
30,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznes Kurse Gjuhesh

Shitet biznes Kurse Gjuhesh

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet biznesi kurse gjuhesh te huaja ne kombinat, me pune te ngritur prej 7 vjetesh. numri aktual i nxenesve 150. cmimi i padiskutueshem....

30,000 Euro

Tirane
23,000 Euro Tregu Biznes ne shitje SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES

SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet biznesi ! restorant peshku prane liqenit te tiranes . ka nje siperfaqe prej 83 m2 dhe nje verande prej 50 m2 . restoranti eshte ne gjendje pune me te gjitha pajisjet perkatese , me nje xhiro te kenaqshme . cmimi i diskutushem . per me teper informacion : 0672030826...

23,000 Euro

Tirane
500 Euro Tregu Biznes ne shitje SHITET FAQE INSTAGRAMI 15.000 ndjekes

SHITET FAQE INSTAGRAMI 15.000 ndjekes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Perfekt per biznese si kafe , shitje rrobash online pasi eshte shume faqe aktive...

500 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Shes faqe instagrami 10k follow

Shes faqe instagrami 10k follow

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Followersa shqiptar •super aktive si faqe •followersa 90%nga tirana •kontakt whatsap...

6,000 Leke

Tirane
100,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shesim biznesin me fustane nusesh dhe fustane mbremjesh

Shesim biznesin me fustane nusesh dhe fustane mbremjesh

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shesim biznesin me fustane nusesh dhe mbremjesh , te gjitha llojet e fustaneve i gjeni ne sallon, modelet e 2019 , fustane me ngjyra dhe modele te ndryshme, materiale cilsore. biznesi ne gjendje shum te mire dhe ne aktivitet . shitet:per arsyje emigrimi. ...

100,000 Euro

Tirane
20,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Biznes 'Klinike Dentare' ne Unaze te Re

Shitet Biznes 'Klinike Dentare' ne Unaze te Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ne zonen e unazez se re ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe me te populluara shitet biznes klinike dentare. klinika ka nje super investim dhe eshte e organizuar ne hyrje me recepsion, sallon ndenje per pritje me kend, tv. dy dhoma me nga nje poltron secila, dhome per grafi e kompletuar, dhome ster...

20,000 Euro

Tirane
12,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet  biznes lokali buze rruge prane shkolles 1 Maji!

Shitet biznes lokali buze rruge prane shkolles 1 Maji!

Brryli | Tirane

B Shitet biznesi i brendshem i nje lokali buze rruge prane shkolles 1 maji.lokali eshte me fasad xhami gje qe e ben te reklamueshem si biznes dhe ka nje verande perpara tij.per me shume info na kontaktoni ne numrin tone te cel....

12,000 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Konfeksionesh

Konfeksionesh

Qender | Fier

B Shes biznes konfeksionesh ne qyretin e fierit. mobiimi modern. artiku rreth 1500 meshkuj-femra dhe femije....

10,000 Euro

Fier
30,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shes biznesin

Shes biznesin

Qender | Shkoder

B Shes biznesin. dyqan me veshje. investimi modern dhe i kohes artikuj meshkuj-femra dhe femije. rreth 3000 artikuj gjendje ...

30,000 Euro

Shkoder
19,500 Euro Tregu Biznes ne shitje Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt

Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rr

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mbuluar me tende dhe e rrethuar me xhama dhe pajisje n...

19,500 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet butik biznes

Shitet butik biznes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet biznes butik me fustane. biznesi eshte hapur prej pothuajse 1 viti. ka krijuar klientel. ndodhet ne nje qender tregtare. i modeluar me arkitekt. shitet me vlere kostoje. 0693183321...

10,000 Euro

Tirane
30,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitje biznesi furre buke pasticeri prane Birra Tirana ne Tirane (ID 4271287)

Shitje biznesi furre buke pasticeri prane Birra Tirana ne Tirane (ID 4

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Property id :4271287 prane fabrikes se birra tirana, shitet biznesi i nje furre buke pasticeri ne aktivitet, me xhiro shume te mire, e sapo restauruar totalisht, siperfaqe 220 m², kati 0. me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe te sapoblera, ndodhet ne nje pike kyce dhe me shume levizje. shitet...

30,000 Euro

Tirane
180,000 Euro Tregu Biznes ne shitje OKAZION!!!PERBALL POLICIS BASHKIAKE!!!SHITET LOKALI BAR KAFS

OKAZION!!!PERBALL POLICIS BASHKIAKE!!!SHITET LOKALI BAR KAFS

Fresku/Linze | Tirane (4.01 Km nga qendra)

B Shitet lokali bar kafe me siperfaqe 75 m2 dhe me verande 50 m2. lokali esht ne gjendje sh te mire .momentalisht esht me kontrat 5 vjecare qeraje !!!...

180,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Biznes ne shitje SHITET BIZNES FUNKSIONAL PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT, TIRANE

SHITET BIZNES FUNKSIONAL PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT, TIRANE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Biznesi eshte funksional prej me shume se 5 vitesh, ndodhet buze rruges, me nje xhiro te kenaqshme dhe klientel te rregullt. pajisjet jane te gjitha te reja, te cilesise se fundit te markave te huaja. per me shume informacione na kontaktoni 069 702 2840...

3,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi

Shitet biznesi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.57 Km nga qendra)

B Shitet biznesi i nje bar-kafe qe ndodhet ne zonen e ali demit rruga: shemsi haka prane kmy-se.qe ndodhet mbi markaton e vjeter. bar-kafeneja ka nje siperfaqe 100 m2 brenda dhe 75 m2 jashte lokalit, eshte e kompletuar dhe me klientele te ngritur prej shtate viteve. bari eshte i ndare ne dy ambiente...

3,000 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Biznes ne shitje Domain ne shitje www.JoinAlbania.com

Domain ne shitje www.JoinAlbania.com

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)

B Domain ne shitje www.joinalbania.com mund te perdoret per booking hotelesh, aktivitete kulturore, promovim turizmi, investime strategjike biznesi ne shqiperi, facilitete dhe sherbime ligjore per te huaj etj....

200 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim