artikuj te ndryshem 

 Online 17 lexues | 1 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje fast foodi pajisjet jane te perdorura por shume te mbajtura (si te reja)pajisjet jane te tilla si platov greke, per pergatitjesh "pitesh" dhe aparat mishi per pergatitjen e mishit pajisjet jane te pershtatshme per fast food dhe per byrektore (pajisja platov e pergatitjes se pite...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shitet pajisje frigoriferike "kastel". pajisjet jene te perdorura por ne super gjendje (si te reja). pajisjet kane kapacitet mbajtes te konsiderueshem te pershtetshem per tu perdorur ne shtepi dhe ne ambiente biznesi per funksionet perkatese qe pajisjet kryejne. frigoriferet jane me ko...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE NGA GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE NGA GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje profesionale te tilla si: pergatites kokoshkash, llabma patatesh, grirese djathi, mishi etj., zgare e pershtatshme dhe per fast food psh pergatitje tostash pajosjet jane te perdorura por ne gjendje super te mire (si te reja) te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie mjaft te ...

100 Euro

Tirane
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Fustan Fashionista

Fustan Fashionista

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes fustan fashionista, i ri me etikete. masa xs por ben edhe per masen s. i pershtatshem per pune dhe festa, evente. ...

1,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Sobe per guzhine profesionale 2 - 4 - 6 ose 8 Vatra

Sobe per guzhine profesionale 2 - 4 - 6 ose 8 Vatra

Zone Periferike | Durres

B Soba industriale per guzhine profesionale italiane te revizionuara ne gjendje perfekte..me 2-4-6 ose 8 vatra dhe furre me gaz cmime nga me te lira ne treg...

10,000 Leke

Durres
500 Leke Artikuj te ndryshem Fisha karikimi per celular 3in1

Fisha karikimi per celular 3in1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Fisha karikimi me 3 koka per iphone, samsung dhe type c cilesia maksimale jane te rinj, shiten per arsye mbyllje biznesi ne total jane 300 cope oferte 2 cope 10 mij lek...

500 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Fisha karikimi oer celular 3in1

Fisha karikimi oer celular 3in1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Fisha karikimi me 3 koka per iphone, samsung dhe type c cilesia maksimale jane te rinj, shiten per arsye mbyllje biznesi ne total jane 300 cope oferte 2 cope 10 mij lek...

500 Leke

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem Shitet ekspres kafe ‘Gaggia’

Shitet ekspres kafe ‘Gaggia’

Don Bosko | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shes ekspres kafe ‘gaggia’ i pa punuar ...

100 Euro

Tirane
950 Euro Artikuj te ndryshem Shitet

Shitet

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shiten okazion mbyllje aktiviteti furre pjekje +brumatice+dhome frementimi ne gjendje shume te mire, te ardhura mga fabrika ‘ekmasan’ te reja,te punuara 3 vjet ...

950 Euro

Tirane
3,500 Leke Artikuj te ndryshem Shitet IQOS 3.0

Shitet IQOS 3.0

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet cigare me nxehje iqos 3.0 mbajtes, fishek, karikues, pastrues ngjyre e bardhe shitet per arsye mosperdorimi...

3,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Syze per aktivitet sportiv

Syze per aktivitet sportiv

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten syze optike ose jo per aktivitete sportive. perdoren per femije dhe te rritur. te reja ne kuti te blera ne spanje....

6,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet/qeraTende Kampingu

Shitet/qeraTende Kampingu

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Tende kamping e markes beaver, jepet me qera ose shitet 50 eur. 1000 lek/dite me qera kapaciteti 2-3 persona...

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE / GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE / GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje si: zgara njeshe, dyshe, treshe me gaz dhe elektrike, lambra patatesh pajisjet jane te perdorura por ne super gjendje (si te reja) te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie shume te larte duke marre ne konsiderate cilesine e produkteve dhe cmimet me te cilat ato shiten mun...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE NGA GONI PROFESIONALE NE SHITJE

PAISJE NGA GONI PROFESIONALE NE SHITJE -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten frigrifer te llojeve, kapaciteteve dhe permasave te ndryshme pajisjet jane te perdorur por te nje cilesie shume te larte (si te rinje) pajisjet jane prodhime greke frigoriferet jane ngrires dhe freskes ka dhe frigriere reklamues qe mundesojne venjen e banerave te ndryshem te kompa...

100 Euro

Tirane
45,000 Leke Artikuj te ndryshem Termosifona

Termosifona

Qender | Durres

B Shes termosifona nga italia, shum te mira dhe si te reja. adresa sukth durres. cmim 450 euro, i diskutueshem...

45,000 Leke

Durres
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Paisje per bar restorante guzhina banak.frigorifer etj

Paisje per bar restorante guzhina banak.frigorifer etj

Zone Periferike | Durres

B Shiten paisje punime inoksi per bare restorante si: banaqe, soba, guzhina, zgara, friteza, furra pizza, gjiro pule, pajsje per fastfood, dhoma frigoriferike, frigorifera te dryshem, tavolina inoksi, lavamane, expositor peshku etj. artikuj te gatcem ne gjendje pune gjithashtu edhe punime me porosi si...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Kosh picerie

Kosh picerie

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Shes kosh picerie ne gjendje te mire shum pak i perdorur pothuajse i ri cmimi 100mij lek te vjetra permasat 45-45-55...

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Shiten libra te perdorur te Alpha Test Medicina

Shiten libra te perdorur te Alpha Test Medicina

Qender | Korce

B Shiten 4 libra (pakete) te alpha test medicina per 50 euro! librat jane te perdorur por ne gjendje shume te mire. nese jeni te interestuar me kontaktoni ne tel ose whatsapp...

50 Euro

Korce
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Kosha picerie

Kosha picerie

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten kosha picerie modele te ndryshme...

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Artikuj te ndryshem NAILS

NAILS

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Nails....produkte per thonje oferte •manikyr xhel •color xhel •tipsa •figura,xixa,gure te ndryshem per dizajne , penela •aspirator per me shum info kontaktoni ne whatsapp...

15,000 Leke

Tirane
250 Euro Artikuj te ndryshem Kano

Kano

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten kano modele te ndryshme...

250 Euro

Tirane
2,000 Euro Artikuj te ndryshem Varka me pedale

Varka me pedale

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten varka modele te ndryshme...

2,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Artikuj te ndryshem shitet linje prodhimi per lengje frutash

shitet linje prodhimi per lengje frutash

Qender | Peshkopi

B Shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. marka: voran austriake ( perbehet nga : copetuesi, presa, pasterizatori) shiten edhe dublikator (6cop) , pasqyrke , makineri per heqjen e berthames se qershise dhe kumbulles, depozite solari 8t, brucator solari, tavolina pune(2cop) , autokal...

3,000 Euro

Peshkopi
500 Leke Artikuj te ndryshem Shkalle hekuri per ndertese 2 kateshe

Shkalle hekuri per ndertese 2 kateshe

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet shkalle hekuri per shtepi 2 kateshe....

500 Leke

Tirane
3,500 Leke Artikuj te ndryshem okazion! Cadra plazhi

okazion! Cadra plazhi

Dhermi | Himare

B Shiten cadra plazhi cmim i diskutueshem...

3,500 Leke

Himare

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim