Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati Lushnje

Artikuj te ndryshem Data: 30/12/2020 04:01 Post Id: 189759


extra info
Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa Ypsiloni, Lushnje, Albania
Lexime 7151

Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja.

Shes dhe vaj ulliri Berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja

Cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete.