kafshe e shpende 

 Online 12 lexues | 10 njoftime ne pritje

8,000 Leke Kafshe e shpende Qumesht Blete

Qumesht Blete

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Shitet qumesht blete me shishe 10mg. produkti eshte natyral dhe shume cilesor. 1 shishe shitet me cmimin 8000 lek. ...

8,000 Leke

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende Shitet haski

Shitet haski

Qender | Lushnje

B Shitet haski 3 muajsh ose nderrohet me ndonje lloj qeni tjeter ...

200 Euro

Lushnje
150 Euro Kafshe e shpende Shesim kotele Turkish Van

Shesim kotele Turkish Van

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shesim kotele turkish van 1 femer dhe 1 mashkull te pershtatshme per apartamente dhe shtepi private. shume te qeta dhe miqsore....

150 Euro

Tirane
5,000 Leke Kafshe e shpende Papagall

Papagall

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shes dy pagaj te rinj ,kendojne qe te dy .me kafaz dhe me ushqim per nje muaj.shume te bukur....

5,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Kafshe e shpende Qen zagar ne shitje

Qen zagar ne shitje

Qender | Shkoder

B Qen zagar, ngjyre kafe 8 muajsh qmimi i diskutueshem......

15,000 Leke

Shkoder
50 Euro Kafshe e shpende Kerkojm Macok Siamez per ciftim

Kerkojm Macok Siamez per ciftim

Fresku/Linze | Tirane

B Kerkohet macok.siamez per çiftin ne kembim pagese...

50 Euro

Tirane
800 Euro Kafshe e shpende Kotele mace Scottish Fold Short Hair dhe British Short Hair

Kotele mace Scottish Fold Short Hair dhe British Short Hair

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim.per ju mace te vecanta ne kolore te ndryshme te rraces scottish fold short hair dhe british short hair...

800 Euro

Tirane
100 Euro Kafshe e shpende Qen Bishon 5 muajsh!

Qen Bishon 5 muajsh!

Lungomare | Vlore

B Qen bishon 5 muajsh i vaksinuar! ...

100 Euro

Vlore
250 Euro Kafshe e shpende Qenush Golden Retriever ne shitje

Qenush Golden Retriever ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Disponojme kelysh te rraces golden retriever, 100% rrace e paster, te mbareshtuar ne shtepi dhe shume te mirembajtur. i gjeni tek ne me cmimet me te mira...

250 Euro

Tirane
8,000 Leke Kafshe e shpende Shiten Pitbull

Shiten Pitbull

Qender | Kavaje

B Shiten kelyshe pitbulli 2 muaj e gjysme,te pastuar nga parazitet dhe te vaksinuar. shitet pitbull red nose 2 vjec.cmimi 80 mije leke secili. kontakt whatsapp ...

8,000 Leke

Kavaje
14,000 Leke Kafshe e shpende Kelysh pekinez

Kelysh pekinez

Qender | Shkoder

B Kelysh pekinez 100% rrace , eshte femer 2muajshe e gjysem. ...

14,000 Leke

Shkoder
15,000 Leke Kafshe e shpende Shitet Rraca Pitbull me Kanakors

Shitet Rraca Pitbull me Kanakors

Fresku/Linze | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet 3 mujsh femer kontakt ne whatsapp : 0692161654...

15,000 Leke

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende Kerkojme qen

Kerkojme qen

Currilat | Durres

B Kerkojme nje qen mashkull poodle ose cavapoo ose maltipoo ngjyre te kuqe jo me te math se 5 muajsh@...

250 Euro

Durres
300 Leke Kafshe e shpende Papagall

Papagall

Qender | Shkoder

B Papagall rosella australian i trajnuar i zbutur dhe i mesuar me njerezit mesazhe vetem ne whats up e shes 30 mije leke te vjetra 067 637 2351...

300 Leke

Shkoder
100 Euro Kafshe e shpende Shes pitbull 1 vjec e 2 muaj femer

Shes pitbull 1 vjec e 2 muaj femer

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)

B Shes pitbull red nois 1vjet e 2muaj vaksinat e bera i urt femer ...

100 Euro

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende kelysh pastor gjerman

kelysh pastor gjerman

Divjake | Lushnje

B Shesh kelysh pastor gjerman 100% rrace e paster.2 muajsh e gjysme me pashaporte. cmimi:200€...

200 Euro

Lushnje
250 Euro Kafshe e shpende kotele mace Persiane

kotele mace Persiane

Qender | Shkoder

B [u][/u] shitet macja persiane kotele 5muajshe, gjinia femer...

250 Euro

Shkoder
250 Euro Kafshe e shpende Shes akita

Shes akita

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shes akita 250 euro ...

250 Euro

Tirane
400 Kafshe e shpende Shes qen KALGAN me permasa te medha .

Shes qen KALGAN me permasa te medha .

Qender | Lushnje

B Shes kelyshe te vegjel , rraca kalgan . jane rrace qeni qe merr permasa te medha brenda pak muajve . kane hap te shpejte , vrapojne shpejte , kane aftesi te madhe nuhatese . jane perfekt per njerzit qe kerkojne siguri ne shtepite e tyre, qe merrem me blegtori , kontaktoni ne numrin 0676374273, ne...

400

Lushnje
16,000 Leke Kafshe e shpende Blete

Blete

Qender | Vlore

B Kam per te shitur disa blete. 1. kosheret jane te reja 2. pitet e vjetra ua kam zevendesuar 3. memat jane te reja te vitit 2019-2020 4. bletet jane te kuruara per semundjet 5. mesatarisht kane nga 5 kg mjalte une i kam shtuar vete (nuk jam tregetar) dhe dua te shes disa sepse jam i angazha...

16,000 Leke

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim