qen ne shitje ne kosove 

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

200 Euro Tregu Kafshe e shpende Chihuahua & miniature pinscher

Chihuahua & miniature pinscher

Zone Periferike | Kruje

B Miniature pinscher rrace e paster e ardhur nga hollanda chihuahua rrace e paster e ardhur nga italia. ...

200 Euro

Kruje
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Belgian Malinois

Belgian Malinois

Zone Periferike | Shkoder

B Shiten kelyshe te rraces belgian malinois 100% rrac e paster...kelyshet jan 6 javesh cmimi 150€ 0675848666 shkoder...

150 Euro

Shkoder
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Mace per adoptim falas

Mace per adoptim falas

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Mace te bukura lozonjare per adoptim. 0698771696 (vetem whatsapp)...

100 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kotele Maceje siberiane

Kotele Maceje siberiane

Qender | Vlore

B Kotele maceje siberiane nje muajshe e gjysem.ritur ne kushte shpije me ushqim rosmani dhe rere te bardhe si dhe nen kujdes vetirinar. cmimi eshte vetem per te mbuluar koston e ritjes. ...

2,000 Leke

Vlore
270 Euro Tregu Kafshe e shpende Golden Retriever, Labrador

Golden Retriever, Labrador

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh labrador dhe golden retriever, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel...

270 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Mashkull te bukur dhe puppies femra per shitje. puppies tona jane te vaksinuar dhe te vet kontrolluar. ata jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe jane shume miqesore dhe te gjalle me kafshet e tjera ne shtepi dhe femijet. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi ...

100 Euro

Tirane
125 Euro Tregu Kafshe e shpende qen Chihuahua

qen Chihuahua

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi. ...

125 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen labrador

Shes qen labrador

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shes qen,rraca labrador,gold shume i afruar me femijet.mosha 2 muajsh.i pajisur me librezen e vaksinave.e shes sepse me duhet te leviz jashte.cmimi 200 euro i diskutueshem...

200 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Qender | Durres

B Kelysh pastor tedesk gjerman rrace e paster.kelyshet jane dymuajsh ,njeri mashkull dhe tjetri femer.vaksinimet e para u jane bere te dy kelysheve. cmimi i diskutueshem....

200 Euro

Durres
500 Leke Tregu Kafshe e shpende Kotele per adoptim

Kotele per adoptim

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (3.05 Km nga qendra)

B Dhuroj keto dy kotele per adoptim...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

Don Bosko | Tirane

B Blej - shes vica te rracave te ndryshem...

1,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Bulldog frengjisht

Bulldog frengjisht

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B 1 femra dhe 2 meshkuj ne dispozicion per miratim. ata te gjithe kane qene te kontrolluara vet, te shtena dhe dewormings utd, thonjte prere dhe te gatshem per te shkuar ne familjet e tyre te reja te dashur! ata jane 10 jave te vjetra dhe akc eshte regjistruar. nese u jane nje bleres serioz u mund te ...

300 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Mace Persiane

Mace Persiane

| Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Mace persiane.nje ne ngjyre te zeze dhe nje ngjyre gri.rreth 2 muaj e gjysem....

100 Euro

Tirane
20 Euro Tregu Kafshe e shpende Papagall

Papagall

Zone Periferike | Lushnje

B Papagalli eshte i bardhe, i shendetshem edhe i vaksinuar. e shes per arsye emigrimi. cmimi : 20 € ...

20 Euro

Lushnje
0 Leke Tregu Kafshe e shpende lope laramane e zeze

lope laramane e zeze

| Elbasan

B Lope laramane e zeze 25-30 kg qumesht 3 vicash sapo ka lindur me vic te vogel 1 muajsh cmimi i diskutushem per me shum kontaktoni ne numrin 0682730887...

0 Leke

Elbasan
80 Euro Tregu Kafshe e shpende kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

| Shkoder

B Kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman jan nje muajsh i shes sepse kam shum qen te tjr...

80 Euro

Shkoder
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Rottweiler

Rottweiler

Zone Periferike | Berati

B Shes rottweiler rac e paster te 11/02/2018 mashkulli princ femra king...

100 Euro

Berati
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet kelysh Husky

Shitet kelysh Husky

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.28 Km nga qendra)

B Shes kelysh husky 23 ditsh mashkull.shitet per arsye studimi jashte vendit.bashke me qenin jepen falas,aksesoret cante udhetimi,batanije qensh,shilte ku fle,tasi i ushqimit.familja qe e merr duhet te jete e kujdesshme pqs eshte shume i vogle dhe ka nevoje per perkujdesje te vecant what’s app:0692...

20,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhuroj pitbull mix

Dhuroj pitbull mix

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.22 Km nga qendra)

B Dhuroj falas pitbull miks rreth 1.5 muajsh...ne gjendje femra edhe meshkujt...te interesuarit te kontaktojn ne numrin 0682672597......

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten qen

Shiten qen

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten klysh ose qen te medhenj , rraca alabay, kangal, sharri ...

3,000 Leke

Tirane
50 Leke Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e t tj

shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e

| Vlore

B Pitbull nga prinder te stervitur ...

50 Leke

Vlore
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Poodle

Kelysh Poodle

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.69 Km nga qendra)

B Shiten 4 kelysh poodle. 2 te bardhat jane femra dhe 2 te zinjte meshkuj. jane 1 muajsh e gjysem...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim