mace ne shitje 

 Online 27 lexues | 5 njoftime ne pritje

50 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen ne dhurim

Qen ne dhurim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Dhuroj nje qen femer rraca pastor gjerman+haski dhe 2 kelyshe femra 1 muajsh.urgjent!! ...

50 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Golden Retriever 2 muajsh

Shes Golden Retriever 2 muajsh

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shes golden retriever 2 muajsh. i eshte bere vaksina e pare. eshte ne gjendje shendetesore te shkelqyer. me duhet ta shes per arsye familjare! okazionn!!!...

20,000 Leke

Tirane
0 Tregu Kafshe e shpende Dhuroj mace

Dhuroj mace

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Dhuroj nje mace leshatore e vogel shum e bukur 1vjece dua ta dhuroj sepse do largohem jatsht po ka te intersuar me fol ne watcap...

0

Tirane
15,000 Lek Tregu Kafshe e shpende Dogo argentino

Dogo argentino

| Korce

B Shiten kelyshe dogo argentino gjak i paster per me shum me gjeni ne facebbok bledi ravolli 0696197864...

15,000 Lek

Korce
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Urgjente ! Shitet qen pastor belg (malinois)

Urgjente ! Shitet qen pastor belg (malinois)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet qen pastor belg mosha 1 vjec femer cmimi i diskutushem nr cel 0693049495...

10,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Qender | Durres

B Kelysh pastor tedesk gjerman rrace e paster.kelyshet jane dymuajsh ,njeri mashkull dhe tjetri femer.vaksinimet e para u jane bere te dy kelysheve. cmimi i diskutueshem....

200 Euro

Durres
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh

Kelysh

Kucove | Berati

B Shes kelysh kelyshi eshte i shartuar me chiuava i zgjuar qeni do dhe disa dit te mbush 45 dit ...

50 Euro

Berati
0 Tregu Kafshe e shpende Shitet minispitz femer 3 muajshe

Shitet minispitz femer 3 muajshe

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Shitet minispitz tre muajshe e vaksinuar dhe e trajtuar per parazitet e brendshem. 0682925227...

0

Tirane
160 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes kelush

Shes kelush

Brryli | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Okazion shes mini spic ,rrace e paster nje muajsh ....

160 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim