kompjutera dhe elektronike 

 Online 17 lexues | 3 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 3

Play Station 3

Qender | Shkoder

B Play station 3 super slim ne gjendje perfekte. eshte i ardhur nga gjermania. dua ta shes per arsye mos perdorimi. eshte 500 gb. ka 5 disqe: fifa15, gta5, call of duty ghost, ferrari challange dhe disku qe ka ardhur me playstationin....

10,000 Leke

Shkoder
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Televizor Fuego 32 Polesh

Shitet Televizor Fuego 32 Polesh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet televizor pothuajse i ri , 2 here i ndezur. marka : fuego. 32 polesh. cmimi : 150mij /leke. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel & whatsapp ...

15,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Disqe per ps2

Disqe per ps2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten 45 disqe me lojra te ndryshme per ps2 se bashku me 2 leva njera origjinale tjetra jo me fishat e ps2 etj.. shiten per arsye mosperdorimi 50 mij lek te gjitha....

5,000 Leke

Tirane
49,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

Vasil Shanto | Tirane

B ✅shitet 4 komplete playstation 3 ® + 4 tv lg lcd 42 polsh • me keto parametra : ✅ hdd : 320 gb ✅ 10 leva total ✅fishat hdmi + ushqim ✅ mbi 10+ lojera te instaluara ✅pes 2013 , ✅ pes 2018 ✅ fifa 2019 ✅ blur ✅dragon ball, ✅need for speed ✅call of duty etj etj...

49,000 Leke

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
55 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️HP 800SF 55EU MAUS+TASTIER MUNDESI PAGESE ME KESTE⚠️

⚠️HP 800SF 55EU MAUS+TASTIER MUNDESI PAGESE ME KESTE⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ✅✅✅hp 800sf🌟🌟🌟 ↪️↪️hp 800sf 🔛🔝 🔴brand :hp 🔴model : 8000 🔴cpu : dual core 🔴ram : 4 gb 🔴hdd : 250gb 🔴graphic card: intel hd 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gj...

55 Euro

Tirane
49,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION IPHONE 8 PLUS 499 L-> PAGUAJ ME KESTE ⚠️

OKAZION IPHONE 8 PLUS 499 L-> PAGUAJ ME KESTE ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 8 plus 64gb🤳 ➖ 49.900 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komu...

49,900 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone 7 32GB (Gjendje PERFEKTE!)

iPhone 7 32GB (Gjendje PERFEKTE!)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet iphone 7 32gb ios i fundit 13.2.3 shoqerohet me aksesoret! shenja minimale perdorimi! telefoni nuk eshte hapur asnjehere ne servis!...

200 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Gaming PC (Kompjuter per lojra) + Monitor + Tastier + Mouse PER VETEM 300 € i diskutueshem

Shes Gaming PC (Kompjuter per lojra) + Monitor + Tastier + Mouse PER V

Don Bosko | Tirane

B Shes kompjuterin e perdorur nga un ne gjendje te shkelqyer . shitet per arsye mosperdorimi perfekte per femijet e apasionuar pas lojrave...

300 Euro

Tirane
1,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike NIKON D850 FX Format Digital SLR 45.7 MP Camera

NIKON D850 FX Format Digital SLR 45.7 MP Camera

Zone Periferike | Kukes

B Kamera e mëposhtme nuk është ndezur kurrë dhe vjen me një bateri dhe ngarkues baterie që nuk janë përdorur asnjëherë. aksesorët e përfshirë me kamera janë: klipi kabllor hdmi / usb, kabllo usb uc-e22 dhe rrip an-dc18 ende në paketim. na kontaktoni tani. nëse jeni të interesuar os...

1,500 Euro

Kukes
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station + Disqe

Play Station + Disqe

Qender | Kruje

B Play station 2 n gjendje funksionale me doreza te mira + karte memorie 2 disqe ...

4,000 Leke

Kruje
13,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste porosit online...

13,900 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3 dhe tv 42'

Shes ps3 dhe tv 42'

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes ps3 me aksesor perkates dhe tv 42 ...

15,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Super oferte shitet kompjuter i kompletuar per vetem 120 mij lek

Super oferte shitet kompjuter i kompletuar per vetem 120 mij lek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kompjuter hp 6305 tower super i kompletuar ne gjendje shume te mire. kompjuteri shitet komplet perfshire monitorin ,2 mausa ,2 tastiera,wifi adapter, webcam 18 mbpixel. hard disku 250 gb ram 8 gb....

12,000 Leke

Tirane
14,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Galaxy

Samsung Galaxy

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy s6 edge europian. ne gjendje shume te mire. shitet bashke me gomine dhe karikuesen. cmimi 14.000 leke te reja i diskutueshem...

14,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dreambox me abonim 1 vjecar

Dreambox me abonim 1 vjecar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten dy drimboksa me abonim 1 vjecar secili deri en tetor 2020. kan gjitha kanalet digitalb, tring, sportet te gjitha, digi sky dhe 1000 kanale tjera. shiten okazion 200 mij lek te dyja. te reja akull....

20,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3.Eshte i paster karta grafike procesori te sapo pastruara vetem qe ndizet me vonese

Shes ps3.Eshte i paster karta grafike procesori te sapo pastruara vete

Qender | Fier

B Ps3 ne shitje 40mij leke bashk me disqet fifa 17 fifa16 tenis 1doreze dhe fishat perkatese dhe te instaluar black ops2.e shes kaq vetem se ndizet me pak vonese..karta grafike dhe procesori te sapo pastruara.per cdo foto te ps3 ose fishat perkatese kontaktoni ne numrin e telefonit ...

4,000 Leke

Fier
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  🌟🌟🌟 BYPASS ICLOUD ME CMIMET ME TE MIRA 🌟🌟🌟

🌟🌟🌟 BYPASS ICLOUD ME CMIMET ME TE MIRA 🌟🌟🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Bypass icloudi nga iphone 6 deri ne iphone x procesi vonon 30 minuta nuk punon me me kart sim vetem si ipad me wifi cmimet duke filluar nga 10 mije leke te vjetra kontak 0675615500...

1,000 Leke

Tirane
16,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 6s 128gb 🤳 ➖ 16.900leke (nuk punon home button ) ✔garancia 1 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 m...

16,900 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet monitor HP

Shitet monitor HP

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet monitor hp 22 inch/ polesh per arsye mosperdorimi....

4,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim