shes tv te perdorura 

 Online 23 lexues | 28 njoftime ne pritje

229 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E5450

Dell Latitude E5450

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte dell latitude e5450 ekran 14.1" cpu: intel core i5-5300u 2.30 ghz ram: 8 gb ddr3 memory ssd: 250 gb sata gpu: intel hd graphics cmimi: 229 € per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925 mundesi blerje me karte identiteti shitje me karte bkt prima ( 0% interes...

229 Euro

Tirane
13,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike DELL WORKSTATION T5400

DELL WORKSTATION T5400

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Dell workstation t5400 cpu: intel xeon l5240 3.06ghz ram: 6 gb ddr3 memory hdd: 500 gb sata gpu: nvidia quadro 2000 dvd-wr cmimi: 13,900 leke mundesi blerje me karte identiteti shitje me karte bkt prima ( 0% interes) per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925...

13,900 Leke

Tirane
299 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop HP Elitebook 850 G2

Laptop HP Elitebook 850 G2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥🔥porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop hp elitebook 850 g2 🔶 ekran: 15” fhd 1920 x 1080p 🔶 cpu: intel core i5-5300u, 2.3 ghz 🔶 ddr : 8gb ddr 3 🔶 ssd: 256gb cmimi: 299 eu 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontakto...

299 Euro

Tirane
629 Euro Kompjutera dhe Elektronike Acer Aspire R13 Business Touchscreen

Acer Aspire R13 Business Touchscreen

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥🔥porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop acer aspire r13 🔶 ekran: 13.3” fhd touchscreen , corning gorilla glass 🔶 cpu: intel core i7-5500u 🔶 memory: 8gb ddr 3 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 629€ 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shum...

629 Euro

Tirane
18,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop Fujitsu Lifebook E752 i3

Laptop Fujitsu Lifebook E752 i3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥🔥porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop fujitsu e752 🔶 ekran: 15” hd 🔶 cpu: intel core i3-3110m 2.4ghz 🔶 memory: 8 gb 🔶 hdd: 320 gb cmimi: 18.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / ...

18,900 Leke

Tirane
31,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor Gaming Dell S2419HGF

Monitor Gaming Dell S2419HGF

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥përfito tani ekran dell 24'' ,super oferte nga planet-computers - albania😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍 🔶 dell 24 gaming monitor s2419hgf 🔶 resolution: 1080p /144hz 🔶 24” fhd wide led 💸 cmimi: 31.900l per me shume info kontaktoni ...

31,900 Leke

Tirane
350 Euro Kompjutera dhe Elektronike Projektor Acer X1123H

Projektor Acer X1123H

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥 projektor acer x1123h perfekt per tu lidhur me pc, laptop , game consoles etj. 🔥🔥 😱 përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 acer x1123h 🔶 wireless (distanca 10 m) 🔶 cmimi: 350 e...

350 Euro

Tirane
8,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Bateri UPS Schneider Electric 500VA

Bateri UPS Schneider Electric 500VA

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥 ups apc schneider 500va - perfekt per te mbrojtur pajisjet tuaja ne gjendje pune,ne rast shkeputjesh dhe mbingarkesash te energjise elektrike. 🔥🔥 😱 përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ ...

8,900 Leke

Tirane
22,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop Fujitsu Lifebook E752 i5

Laptop Fujitsu Lifebook E752 i5

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥🔥porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop fujitsu e752 🔶 ekran: 15” hd 🔶 cpu: intel core i5-3210m 🔶 memory: 8 gb 🔶 hdd: 320 gb cmimi: 22.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032...

22,900 Leke

Tirane
34,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Printer all in One Ricoh Aficio MPC305 SPF

Printer all in One Ricoh Aficio MPC305 SPF

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥🔥printer all in one ricoh nga planet-computers - albania 😊 📲porosit online dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 printer, scanner, copier 🔶 aficio mpc305 spf 🔶 print speed : 30 ppm 🔶 paper size: a4, color cmimi: 34.900 l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! ...

34,900 Leke

Tirane
15,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor Dell SE2216H

Monitor Dell SE2216H

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥përfito tani ekran dell 22'' ,super oferte nga planet-computers - albania😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍 🔶 dell monitor se2216h 🔶 resolution: 1920 x 1080 16:9 🔶 21.5” fhd wide led 💸 cmimi: 15.900l per me shume info kontaktoni 👇 ...

15,900 Leke

Tirane
14,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike Bateri Schneider Electric 1000VA

Bateri Schneider Electric 1000VA

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥 ups apc schneider 1000va - perfekt per te mbrojtur pajisjet tuaja ne gjendje pune,ne rast shkeputjesh dhe mbingarkesash te energjise elektrike. 🔥🔥 😱 përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ ...

14,400 Leke

Tirane
69,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Ideapad 330

Lenovo Ideapad 330

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥🔥porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop lenovo ideapad 330 new 🔶 ekran: 15.6” led hd 🔶 cpu: intel core i5-8250u quad 1.6 ghz up to 3.4 ghz 🔶 memory: 4 gb ddr 4, 2400 mhz 🔶 hdd: 1000 gb sata iii cmimi: 69.000l 🚕 transport ne gjithe shqipe...

69,000 Leke

Tirane
12,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike HP Desktop 800 G1 SFF

HP Desktop 800 G1 SFF

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥oferte nga planet-computers - albania 😊 📲porosit online dhe jua sjellim kudo 👇 🔶 hp pc elite desk 800 g1 🔶 cpu: intel core i3 4330 3.5 ghz 🔶 ddr3 : 4 gb 🔶 hdd: 500 gb cmimi: 12.900 l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ...

12,900 Leke

Tirane
330 Euro Kompjutera dhe Elektronike Projektor Acer X118H

Projektor Acer X118H

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥 projektor acer x118h perfekt per tu lidhur me pc, laptop , game consoles etj. 🔥🔥 😱 përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 acer x118h 🔶 wireless (distanca 11.8 m) 🔶 cmimi: 330 e...

330 Euro

Tirane
8,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike Amazfit Bip

Amazfit Bip

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Smartwatch amazfit bip...

8,990 Leke

Tirane
600 Euro Kompjutera dhe Elektronike Projektor Optoma HD144X

Projektor Optoma HD144X

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥 projektor optoma hd144x perfekt per tu lidhur me pc, laptop etj. 🔥🔥 😱 përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 optoma hd144x 🔶 full hd 1080p 🔶 cmimi: 600 eu per me shume info ...

600 Euro

Tirane
9,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Bateri UPS Schneider Electric 650VA

Bateri UPS Schneider Electric 650VA

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥 ups apc schneider 650va - perfekt per te mbrojtur pajisjet tuaja ne gjendje pune,ne rast shkeputjesh dhe mbingarkesash te energjise elektrike. 🔥🔥 😱 përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ ...

9,900 Leke

Tirane
34,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop Fujitsu S935

Laptop Fujitsu S935

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥🔥porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop fujitsu s935 🔶 ekran: 13.3” hd 🔶 cpu: intel core i5-5300u 2.3 ghz 🔶 memory: 8 gb ddr 3 1600 mhz 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 34.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ...

34,900 Leke

Tirane
499 Euro Kompjutera dhe Elektronike Tablet Lenovo Thinkpad X1

Tablet Lenovo Thinkpad X1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥🔥 oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 tablet 2in1 lenovo thinkpad x1 🔶 ekran: 12.1” fhd+ , 2160x1440 🔶 cpu: intel core i7-7y75 🔶 ddr3 : 8 gb 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 499 € 🚕 transport ne gjithe ...

499 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim