android tv box ne shitje 

 Online 25 lexues | 2 njoftime ne pritje

150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone në Shitje.

Telefon Celular smartphone në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. Çmimi:150€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

150 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3

Ps3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ps3 në shitje ka 28 lojra në disje dhe 14 të me 2 leva ...

150 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung S8

Samsung S8

Qender | Elbasan

B Shitet samsung s8 64 gb origjinale ne gjendje shume te mire cmimi 23.000 leke te reja ...

23,000 Leke

Elbasan
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone8 plus 64g

Shitet iphone8 plus 64g

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet tel gati i ri nje muaj i perdorur pa asnje gerrvishje. shitet per arsye kredie, lutem mos merni kot...

30,000 Leke

Tirane
230 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Gaming PC MSI Z87 + i5 4670k + 16 GB Ram

Gaming PC MSI Z87 + i5 4670k + 16 GB Ram

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet njesia pa gpu cpu: intel core i5 4670k qe mund te behet overclock motherboard: msi z87m-g43 ram: corsair vengeance lp 16gb ddr3 1600 mhz 2x 8gb psu: xigmatek maverick 500 watt semi modulare cpu cooler: alpenföhn brocken 3 (e mban cpu ne temp shume te ulta edhe gjate lojrave)...

230 Euro

Tirane
950 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone 11 Pro Max Gold

iPhone 11 Pro Max Gold

Qender | Durres

B Shitet telefon apple iphone 11 pro max gold( 64 gb) vetem 1 muaj i perdorur. 950 € i diskutueshem. (kontakt ne whatsapp)...

950 Euro

Durres
249 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Pro x2 612 G1

HP Pro x2 612 G1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers, porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 hp business hybrid 🔶 🔷 model: pro x2 612 g1 🔷 ekran 12" fhd 1280p touchscreen 🔷 cpu: intel core i5-4202y, 1.60 ghz 🔷 ram: 8 gb ddr3 memory 🔷 ssd: 250 gb 🔷 gpu: intel hd graphics 🔷 keyboar...

249 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 4 Slim 500 GB

Play Station 4 Slim 500 GB

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet ps4 slim 500 gb ne super gjendje te mire vetem 2 muaj i perdorur ps ka nje leve edhe gta 5...

25,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim