Kerkesa kerkoj pune 1000+ Kerkesa - kerkoj pune

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune Ne Durres Si Bebisiter Mbajtese Te Moshuarish Si Dhe Shume Gjera Te Tjera

Rruga Mujo Ulqinaku, Durres, Albania, Gjiri i Lalzit, Durres Pagesa:250 Euro
persendetje jam nje grua nga durresi e cila kerkoj pune ne durres jam e disponueshme ne c...

Redaktore Part Time

Rruga E Durresit, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune si redaktore letrare dhe gjuhesore, part time. Mund te me kontaktoni ne numrin...

KERKOJ PUNE

Riza Cerova , Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj nje pune serioze ne keto pozicione qe kam punuar: call center spanjisht,perkthyese ...

Kerkoj Pune

Rakip Kryeziu, Qender, Fier Pagesa:Me Marreveshje
Manovrator i pajisur me deshmi me nje eksperience 3vjecare ne shqiperi arsim te mesem (Pe...

Kerkoj Pune

Unaza E Madhe, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam veteriner me diplom mosha 51 vjec. Kam mardhenie shum te mira me punen, dhe jam me pe...

Perkthyes

Pallatet Cabej Ne Kombinat, Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Perkthyes i gjuhes turke Call center ne gjuhen turke ...

Kerkoj Vend Pune Per Kamarier - Banakier Qe Ti Bej Te Dyja Eksperience 4 Vjecare.

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj Vend Pune per Kamarier - Banakier qe ti bej te dyja eksperience 4 vjecare....

Kerkoj Pune Si Shofer Me Patente C + CAP,me Eksperence Me Furgon Dhe 4 Akset,falimnerit.0697586

7 Marsi, Qender, Elbasan Pagesa:50,000 Leke
kerkoj pune si shofer me patente C + CAP,jam 44 vjec me eksperence pune si shofer blindi m...

Pershendetje

Ana Komena 21, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam mjaft motivus dhe kam eksperjenc si Tranjer,Manaxher Kazinoje,Guzhinjer,Puntor ne Supe...

Fotograf

Grigor Heba, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam freelance fotograf, mbi 5 vjet eksperience. Ofroj sherbime fotografike ne zhanre te nd...

Furrxhi/furrtar

Tirana, Albania, Laprake, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Specialist Brumi (5 vjecare) 2 vjet pune ne Greqi ...

Shisha Place, Shisha Worker

Rruga Pasho Hysa, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune ne shisha lounge ose cfaredolloj pune ne lidhje me shishat. Eksperienca te mep...

Kerkoj Te Punsohem Si Shofer Trasporti Kadegoria (B).

Qender, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Kavaje Pagesa:35,000 Leke
Kerkoj Pune si shofer....

Kerkoj Pune

Tre Deshmoret, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Studioj per shkenca politike ne Universitetin e tiranes. Zoteroj gjuhen angleze ne niveli...

Social Media Marketing

5-blloku, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem part time pasdite (ose nga shtepia) si mirembajtjese faqe website, rrj...

Kerkoj Vend Pune Si Inxhiniere Elektronike, Telekomunikacionesh, Fibra Optike.

Rruga E Barrikadave, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane Pagesa:350 Euro
Profili im konsiston ne Bachelor ne inxhinieri elektronike (UPT) dhe diplome master ne inx...

Kerkoj Pune Si Zgarist

Shengjin, Albania, Zone Periferike, Lezhe Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune sezonale si zgarist ...

Banakiere

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam e intersuar per pune se nk po mundem me gjet ku do neper zyra kam shkuar dhe prej tyre...

Kerkoj Te Punesoj Nje Person I Cili Ka Njohuri Ne Photoshop.

Rruga Sabri Preveza, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj te punesoj nje person i cili ka njohuri ne Photoshop. Puna konsiston ne larjen, per...

Saldator

Kasem Shima , Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
jam saldator profesjonist i presjoneve te larta i spesjalizuar ne nje kompani italjane ne ...

Furrxhi ( Bukepjekes) Kam Eksperienc 3 Vjcare Ju Lutem Me Kontaktoni

Don Bosko, Don Bosko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam eksperienc 3 vjecare ne kete pune ...

Kerkese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:50,000 Euro
kerkese per punesim...

Inxhinier Elektrik-Elektronik

Rruga E Durresit, Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Jam i sapodiplomuar ne Fakultetin e Inxhinierise nga nje universitet ne Turqi dhe kerkoj t...

Kerkoj Pune Ne Tirane Kamarier Mbas Dite Sepse Paradite Jam Ne Shkolle

Dhjetori/rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoje pune kamarier ...

Kerkes Per Punesim

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Jam i interesuar per nje pozicion pune ne cfare do lloj fushe. Eksperiecat e mia te me par...

Kerkoj Pune Part Time !!!!

Tirana, Albania, Brryli, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj pune part-time ne Tirane.Orari 6-11mbasdite.Jam student ne shkolle te ...

Juriste

Te Lulishtja , Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Pershendetje, duke qene qe ne profesionin time eshte shume e veshtire punesimi pasi jemi t...

Kerkoj Pune

Rruga Dobracit, Shkoder, Albania, Qender, Shkoder Pagesa:35,000 Leke
Kerkoj pune profesioni-Infermieri- Ne qender shendetsore apo spital.....

Pune Montues

Ali Demi, Tirana, Albania, Brryli, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Interesohem per nje pune ne mobileri apo duralumin..ose furnitor shitjesh ose manovrator p...

Kerkoj Pune

Rruga Isuf Sokoli, Shkoder, Albania, Qender, Shkoder Pagesa:30,000 Leke
jam e interesuar te punoj ne nje kopesht apo cerdhe ne shkoder...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim