Kerkesa kerkoj vend pune 1000+ Kerkesa - kerkoj vend pune

Online 18 lexues dhe 0 njoftim/e ne pritje per publikim

Shoqeruese Per Gra Te Moshuara

Mahmut Allushi, Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si shoqeruese per gra te moshuara. Jam nje zonje rreth 50 vjec. Kam eksperie...

Kerkoj Vend Pune, Kam Perfunduar Universitetin

Qyteti Studenti, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj vend pune si shites ne dyqan, operator llotoje ose dicka te ngjashme. Kam njohuri s...

Kerkoj Pune Si Mesuese.

Teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar per mesuese historie ....

Usta Ne Shtrim Pllakash

Apollonia, Qender, Fier Pagesa:5,000 Leke
Ofroj pun usta me 13 vite eksperjenc pune si brenda edhe jasht shqiperis.Zanati pllakashtr...

Pastruse Shtepie

Karburanti Fafa ,insitut, Kamez/Paskuqan, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si punetore shtepije . Kerkoj te kem te beje vetem me Femer ! Per cd...

Kerkoj Te Punesohem Si Graphic Design

Shen Leonardo Murialdo, Qender, Fier Pagesa:20 Euro
kam mbaruar shkollen per graphic design dhe jam i afte te perdor shum mir adobe photoshop,...

Police

Qemal Stafa, Qender, Elbasan Pagesa:560 Leke
kerkoj nje vend pune per police...

Foto Model

3shi, Kamez/Paskuqan, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punsohem si foto model...

Kerkoj Pune Si Mesuese Ne Lenden Anglisht

Ruga Asim Vokshi, Don Bosko, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Jam diplomuar per anglisht cikli I pare bachelor, nderkoh vazhdon dhe master shkencor per ...

Kerkoj Nje Vend Pune

Rruga E Elbasanit , Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj nje vend pune part time paradite. Jam 21 vjec. Kam mbaruar studimet bachelor per gj...

Kam Nevoje Per Nje Pune Mbasdite,pas Shkolles Dhe E Dua Jo S

Bulevardi Blu, Kamez/Paskuqan, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kam nevoje per nje pune mbasdite,pas shkolles dhe e dua jo shum larg shtepise ...

Punesim Kamarier/ Banakier

Rruga Bruzi, Don Bosko, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj vend pune kamarier/banakier. Kam eksperienc pune . Jam 23 vjec....

Babysitter

Selim Coba, Zone Periferike, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje jam sameda bajrami 22vjece nga shqiperia (shkoder) jam e martuar .jam me mbul...

Shofer

Korce, Zone Periferike, Korce Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj shofer kamioni te punoj dhe Greqine .kam Patenten e naftes dhe Patent gr .069767341...

Kerkoj Vend Pune Si Arkitekte Ose Ndihmes Arkitekte.

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kam perfunduar fakultetin e arkitektures (5 vite). Kam pasur eksperienca pune ne firm nde...

Kuzhinier

, Qender, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune si kuzhinier kame mbi 10 vjete ne kete pune...

Kerkoj Te Punesohem Kamarjer

Stacioni I Trenit /rruga E Dibres, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
me eksperienc pune ne bar , mosha 21 vjec i interesuar per turni 1 kamarjer kam mbaruar sh...

Kerkoj Te Punsohem Ne Studio Di Te Perdor Adobe Premier Pro

6+, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punsohem ne Studio di te perdor Adobe Premier pro dhe photoshop kam punuar 1 vi...

Kerkoj Vend Pune Si Jurist Ose Si Asisten Avokat

Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Une jam nje student qe sapo kam mbaruar Fakultetin e Drejtesise, Master Shkencor Civil me ...

Kerkoj Pune Sanitare

Ali Demi, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj pune si sanitare pa sigurime Kam eksperienc ne call center dhe zyra ...

Kerkoj Vend Pune Shofer Kam Patenten B.C Kam 10 Vjet Ekcperj

Rruga Berisha, Kamez/Paskuqan, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkoi pune shofer kam patenten B.C kam 10 vjet eksperjenc ...

Kerkoj Te Punesohem Si Tornitor

Teodor Keko Astir, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:35,000 Leke
kerkoj te punesohem si tornitor ose ndihmes tornitor kam nje experienxe 1 vjecare dhe kam ...

Kerkoj Pune Si Shofer Per Trasport Ne Qytete Kam Patente B

Ali Demi, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj punw si shofer Kam patenten B Jam ne pritje te mar c ...

Kerkoj Te Punesohem Si Punonjes Social

Rruga Elbasan-cerrik Lagjia Nr 2 Cerrik, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Elbasan Pagesa:450 Dollar
Kam mbaruar arsimin e larte Bachelor ne Elbasan si Punonjes Social me rezultate te mira.Gj...

Kerkoj Te Punesohem Si Graphic Design

15 Tetori, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Fier Pagesa:200 Euro
kam mbaruar shkollen per graphic design dhe jam i afte te perdor shum mir adobe photoshop,...

Call Center

Rruga E Dibres, Spitali QSUT/Xhamlliku, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkoj vend pune call center anglisht ...

Shofer Ose Punetor Magazine

Kodra Diellit, Kodra e Diellit, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj nje vend pune shofer ose punetor magazine ose ne market pasi kam eksperienca te me ...

Asistente

Ndre Mjeda, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Pune si asistente...

Perkthyese Anglishte.

Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj vende pune si perkthyese Anglishte . Kam mbrojtur nivelin B2 te testimit te Cambri...

Kerkoj Nje Pune Urgjente

Horizonti, Laprake, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune urgjente Kam punuar kamarier . operator lloto . di te rregulloj kompjutera ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas