Banakier Me Eksperience Pune

Ringcenter, Rruga e Durresit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pune per banakier jam 41vjec nga tirana.kam shume pervoje pune ne bare mund ti bej ...

Kerkoj Pune (Software Developer:SQL,PHP)

Rruga Mihal Grameno, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj pune per software Developer.Kam mbaruar arsimin e larte ciklin bachelor dhe master ...

Kerkoj Pune: Faqosje, Dizenjim Ne Indesign!!!

Irfan Tomini, Vasil Shanto, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoje pune per faqosje. Di shume mire programet In design, Photoshop, Ilustrator, Acrob...

Kerkoj Pune (Kamrier)

Rruga Rinia Lagja 11 Nentori, Qender, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
Prshendetje Jam nga Elbasani kekoj pune. Mosha ime eshte 18.Aktualisht jam papune...

Hekurosje

Qender,komuna Parisit,blloku, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj familje serioze per tu punesuar ,per hekurosje .(2-3 ore mbasdite) pasi jam e punes...

Kerkoj Te Punesohem Ne Elbasan

2 Qershori, Qender, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
Prsh kerkoj te punesohem ne elbasan momentalisht punoj ne durres por dua te largohem nga k...

Mesuese Private

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si mesuese e arsimit fillor,mesuese ndihmese e arsimit fillor ose si e...

Mesuese Matematike Fizike

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dua te punesohem si mesuese private per matematik -fizik ose dhe per kurse neper qendra....

Kerkoj Pune

2-21 Dhjetori/rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Jam e interesuar per nje pune ne profesionin tim.Kam mbaruar studimet ne Bachelor per Fina...

Asistence Mjekesore

2-21 Dhjetori/ruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Ofroj sherbime mjekesore ne shtepi(gjilpera,serume)...

Babysitter

Rr, Brryli, Tirane Pagesa:2,500 Leke
Kerkoj te punesohem si babysitter,ose per mirembajtje dhe pastrim shtepie .Kam eksperience...

EKONOMISTE/FINANCIERE

Myslym Keta, Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem ne pozicionin e: -Ekonomiste -Financiere CEL:0675518441...

Punesim Ne Burse

Rruga E Kavajes,perball Qendres Globe, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:600 Leke
-Next Shpk kerkon te punesoje Agenti per Apertura: -Paga baze 600 + % te larta nga load...

Kerkoj Pune Si Shofer TIR Ose Perkthyes Ne Italisht

Rruga A Goga, Qender, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje, jam rregjistruar ne kete sit per te kerkuar pune si shofer C, CE dhe CQC per...

Social Media Marketing

Rruga Dalip Peza, Blloku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Deshiroj te jap nga koha ime per #Marketingun ne rrjetet sociale. ...

Kerkese Pune - ASISTENTE Zyre (ligjore)

Unaza E Re, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkese per pune ne Tirane. Vendi: Zyre ligjore (kryesisht) Mosha: 22 vjec me eksperienc...

Agjente Shitje

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si agjente shitje Kam eksperience pune ne disa kompani Pagesa me ma...

Specialist Prokurimesh

Rruga Gjik Kuqali, Tirane, Blloku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, kerkoj vend pune part time plotesim dosje per prokurime publike / Tendera Jam i i...

Kerkoj Pun Per Manikyr Pedikyr Thonjt Me Gel

Marsida Muca, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkoj pun per manikyr pedikyr jam e afte ne fushen e gelit di ta punoj mir kam certifika...

Kerkoj Pune Shofer Jam I Pajisur Me Patente Klasi B

Lagja 8-shkurti, Qender, Fier Pagesa:45,000 Leke
Kerkoj pune shofer !...

Kerkoje Te Punsohem Si Bojaxhi Makinash!

Rruga Bardhyl, Brryli, Tirane Pagesa:70,000 Leke
Kerkoje te punsohem si bojaxhi me eksperince 15 vjecare ne kete fushe!...

Jam Elisabeta Jam 24 Vjeqe Jetoj Ne Gjermani '

Stacioni Trenave, Kamez/Paskuqan, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Prsh jam elisabeta jam me dokumenta europiane jetoj prej nje viti ne gjermani jam e intere...

Kerkoj Pune Per Kamarier

Paversia, Orikum, Vlore Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj te punesohem...

Kerkoj Pune Shofer

Rruga Pjezes, Zone Periferike, Durres Pagesa:Me Marreveshje
pershendetje,jam flori dhe po kerkoj pune si shofer i kategorise B&B1,faleminderit per...

Kerkoj Pune Te Ndryshme

Ramazan Demneri , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Oferta pune ...

Kerkoj Te Punesohem Si Kamarier

Blv Bajramcurri, Blloku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem ne pozicionin e kamarierit kam eksperienc disa vjecare zoteroj dhe ban...

Kamarier Turni 3

Rruga Dibres, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:200,188 Leke
kerkoj pune kamarier turni 3,kam eksperienc ,kam punuar edhe me pare ,zotroj edhe gjuhen a...

Shofer

16 Shkurti , Qender, Kukes Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune shofer jam i paisur me patent B Nr contakti 0686730000 ...

FADROMIST

Rruga Elbasanit, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dua te punsohem si fadromist Kam eksperinc pune Per me shume me kontaktoni faleminderi...

Kerkoj Te Punesohem

Xxx, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
preferenca: disponoj patent ( a,b,c,d ) kam eksperjenc pune nga fusha e ndertimit pllakax...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas