Parakople dhe Mrapakolpe Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 27/03/2020 16:37


Pagesa 2,000 Leke
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio
Viti 2007
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Dytesore Iliria, km 7, autostrada Tirane Durres ngjitur me Paskalino
Lexime 2465

Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart, Toyota Avensis , Cclass. Per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel , Instagram:topauto.al