318 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 31 lexues | 0 njoftime ne pritje

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

17.09.2019 (20:41):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

1,000 Euro Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C 220 Cdi (w203) Per Pjese Kembimi.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

17.09.2019 (12:06):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

16.09.2019 (20:04):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

16.09.2019 (17:22):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

50 Euro Pjese kembimi  Kerkoni pjese per makinat tuaja ⚙️🔩&#129300

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

12.09.2019 (16:46):Kerkoni pjese per makinat tuaja dhe#9881;dhe#65039;dhe#128297;dhe#129300; tek ne do te gjeni pjese kembimi te ndryshme te mercedes c class , opel corsa, audi a4 , a class , nissan navara , cadillac escalade dhe...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

200 Euro Disje  Disje alumini per Mercedes Ngjyr Floriri (gold) shiten 4 disje komplet pa Goma..

Shes pjese te perdorur - Disje

Shkoder
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

11.09.2019 (20:20):Disje alumini per mercedes ngjyr floriri (gold) shiten 4 disje komplet pa goma.. disjet jan te perdorme nuk jan te vrame 18 zoll jan ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

60,000 Dollar Riparim Pjes Elektrike Mercedes -Benz Riparim paketa kamje
Riparim Film Timoni 
Riparim Lev marshi 
Riparim pompa e

Shes pjese te perdorur - Riparim Pjes Elektrike Mercedes -benz

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Benzin Karburanti

06.09.2019 (16:49):Riparim paketa kamje riparim film timoni riparim lev marshi riparim pompa elektrike etj.......Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Dollar

2,800 Euro Frigorifer kamioni (Benz Atego 18 28) OKAZION ! Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor,(Benz Atego 1828)perdoret m

Shes pjese te perdorur - Frigorifer Kamioni (benz Atego 18 28)

Berati
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Nafte Karburanti

31.08.2019 (17:18):Okazion ! shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor,(benz atego 1828)perdoret me nafte ose me korent. permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome frigoriferike.ne gje...Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

500 Euro Shes disqe Mercedes Benz 16 inc Gjendja super

Shes pjese te perdorur - Shes Disqe Mercedes Benz 16 Inc

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

21.08.2019 (09:17):Gjendja super...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

1,200 Euro Shiten disqe 20  per mercedes benz Shiten disqet te sapo ardhur nga gjermania. Shiten me gjith goma. Jan ne gjendje

Shes pjese te perdorur - Shiten Disqe 20 Per Mercedes Benz

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Tjeter Karburanti

21.08.2019 (06:46):Shiten disqet te sapo ardhur nga gjermania. shiten me gjith goma. jan ne gjendje shum te mir. cmimi diskutushem...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

80 Euro Navigator për Mercedes Benz  Navigator për Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035569682

Shes pjese te perdorur - Navigator Për Mercedes Benz

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Benzin Karburanti

20.08.2019 (22:40):Navigator për mercedes benz - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #navigator #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #benz #mercedesbenz...Lexo detajet..

Kambio:

80 Euro

1,300 Euro Pjese kembimi: Mercedes-Benz E-Class/2004, C-Class/2003 Shiten per pjese kembimi:

Mercedes-Benz:

Modeli:E-270 CDI
Viti: 2004
Fue

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi: Mercedes-benz E-class/2004, C-class/2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

19.08.2019 (05:27):Shiten per pjese kembimi: mercedes-benz: modeli:e-270 cdi viti: 2004 fuel: nafte transmission: automatic c-class: modeli: w203 viti: 2003 fuel: nafte transmission: automatic ...Lexo detajet..

Kambio:

1,300 Euro

30 Leke Blej Testato Benz C 220 Viti 1995 NAFTE Kerkoj testato per Mercedes C220 viti 1995 nafte
Te interesuarit te me kontakto

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej Testato Benz C 220 Viti 1995 Nafte

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1995 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2019 (22:03):Kerkoj testato per mercedes c220 viti 1995 nafte te interesuarit te me kontaktojne...Lexo detajet..

Kambio:

30 Leke

200 Euro Disqe 16 per Mercedes Benz Shes vetem disqe numer 16 per mercedes benz , disqet jane original , viti 2013,

Shes pjese te perdorur - Disqe 16 Per Mercedes Benz

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Karburanti

09.08.2019 (15:47):Shes vetem disqe numer 16 per mercedes benz , disqet jane original , viti 2013,...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

2,000 Leke Parakople dhe Mrapakolpe  Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart,

Shes pjese te perdorur - Parakople Dhe Mrapakolpe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

31.07.2019 (23:35):Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si golf4 , golf 5 ,smart, toyota avensis , cclass. per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel 0698002222, 0698003333 instagram:topauto.al...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

9,000 Leke injektore per benz w203 shes injektore te perdorur por te paster gati per te vendosur per w203 9000 lek

Shes pjese te perdorur - Injektore Per Benz W203

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

28.07.2019 (22:57):Shes injektore te perdorur por te paster gati per te vendosur per w203 9000 lek per cop...Lexo detajet..

Kambio:

9,000 Leke

200 Euro Kofono per Mercedes glk 350 2010 Kerkoj nje kofono te perdorur per glk 350 2010

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kofono Per Mercedes Glk 350 2010

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Benzin Karburanti

19.07.2019 (18:07):Kerkoj nje kofono te perdorur per glk 350 2010...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

250 Euro Navigator  Navigator me ekrn te madh per E-class
Aktualisht esht ne pune ne makine

Shes pjese te perdorur - Navigator

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

07.07.2019 (21:34):Navigator me ekrn te madh per e-class aktualisht esht ne pune ne makine...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

100,000 Leke ML W163/2002 Benzine. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: ML W163
Viti: 2002

Shes pjese te perdorur - Ml W163/2002 Benzine.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

06.07.2019 (10:12):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: ml w163 viti: 2002 fuel: benzine...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

150 Leke Kerkoj amortizator per Benz 190 Kerkoj amortizator per Benz 190

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Amortizator Per Benz 190

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1990 Viti
Nafte Karburanti

26.06.2019 (21:46):Kerkoj amortizator per benz 190 ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Leke

350 Euro Shes disqe Mercedes Benz 16 inc Disqe c dhe e class 16 inc

Shes pjese te perdorur - Shes Disqe Mercedes Benz 16 Inc

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Benzin Karburanti

26.06.2019 (15:01):Disqe c dhe e class 16 inc ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

7,000 Leke Mercedenz Benz Eclas w211 Shese nje stop te pasem per mercedenz benz e clas w211, dritat e frenave jane le

Shes pjese - Mercedenz Benz Eclas W211

Durres
Shes pjese Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

26.06.2019 (13:01):Shese nje stop te pasem per mercedenz benz e clas w211, dritat e frenave jane led, stopi eshte shum i paster sic duket dhe ne foto.cmimi stopit 70 mije leke. shese dhe dy pistoncinat e frenave te perparme te s...Lexo detajet..

100 Leke Pjese kembimi per E Class CDI Shiten pjese kembimi per E Class viti 99-2000 me motorr CDI.
Vendndodhja Paskuq

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per E Class Cdi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Nafte Karburanti

19.06.2019 (23:37):Shiten pjese kembimi per e class viti 99-2000 me motorr cdi. vendndodhja paskuqan...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

100,000 Leke Mercedez Benz E 270 CDI/2005 (W211) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: E 270 CDI (W211)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedez Benz E 270 Cdi/2005 (w211)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

16.06.2019 (18:05):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: e 270 cdi (w211) viti: 2005 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

1,000 Euro SHES KAMIO ML MODEL 164 SHES KAMIO ML MODEL 164 . Ne gjendje perfekte pune gati per prove !!

#okazion

Shes pjese te perdorur - Shes Kamio Ml Model 164

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

10.06.2019 (14:31):Shes kamio ml model 164 . ne gjendje perfekte pune gati per prove !! #okazion ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

20,000 Leke Kompresori kondicioneri  Kerkoj kompresori kondicioneri te perdorur per makine Mercedes A class

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kompresori Kondicioneri

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

06.06.2019 (01:37):Kerkoj kompresori kondicioneri te perdorur per makine mercedes a class...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

1,500 Euro Mercedez-Benz R-Class 350 4Matic/2008 (W251) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: R-350 4Matic (W251)

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz R-class 350 4matic/2008 (w251)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Benzin Karburanti

11.05.2019 (18:24):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: r-350 4matic (w251) viti: 2008 fuel: benzine...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

35 Euro Mercedes C class 220 CDI Pjese kembimi te Mercedes C class 220 CDI🔩
Makina eshtene gjendje shum te mi

Shes pjese te perdorur - Mercedes C Class 220 Cdi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

05.05.2019 (12:47):Pjese kembimi te mercedes c class 220 cdi🔩 makina eshtene gjendje shum te mire , automatike me 180 000 km i vitit 2003 .disponojme te gjitha pjeset ne gjendje shum te mire 👌🏻 per informacione na konta...Lexo detajet..

Kambio:

35 Euro

50 Euro Motor&Kambio Benz C-Class Motor&Kambio automate per Mercedes Benz C-Class 203 , i vitit 2006 me 126000

Shes pjese te perdorur - Motor&kambio Benz C-class

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

05.05.2019 (12:46):Motordhekambio automate per mercedes benz c-class 203 , i vitit 2006 me 126000 km.per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 0698003333 ndodhemi ne autostraden durres tirane, km 7, rruga dytes...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

30 Euro Parakolp 124  Parakolp me grile 124 viti 94 -95

Shes pjese te perdorur - Parakolp 124

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
1995 Viti
Karburanti

29.04.2019 (15:52):Parakolp me grile 124 viti 94 -95...Lexo detajet..

Kambio:

30 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas