makina me qera  

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Ford Fiesta nafte me qera 20 euro Rent Point Albania ofron makina me qera ekonomike me çmime konkuruese.
Ford Fi

Ford Fiesta Nafte Me Qera 20 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

23.10.2019 (21:39):Rent point albania ofron makina me qera ekonomike me çmime konkuruese. ford fiesta 1.6 nafte eshte automjeti me ekonomik dhe komod ne udhetim, mesatarja e konsumit eshte 3.8l/100 km. cmimi fillon nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Auto Renige!Rent makina me qera te kategorive te ndryshme.Adresa Durres shkozet!

Auto Renige!rent

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

23.10.2019 (20:41):Makina me qera te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet!...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

23.10.2019 (20:39):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

23.10.2019 (20:17):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera .6+1 Automatike Makina me qira .Ekonomike ,Luksi .Shtate Vendesh etj,Makina Automatike Manuale N

Makina Me Qera .6+1 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
0 Kilometra

23.10.2019 (20:15):Makina me qira .ekonomike ,luksi .shtate vendesh etj,makina automatike manuale nafte benzine gaz,Çmimet konkuruese duke filluar me 13 euro dita ,adresa rruga elbasanit perballe me new hotel...Lexo detajet..

16 Euro Makina Me Qera Tirane Japim me qera makina te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzine Gaz,çmime te l

Makina Me Qera Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
30,000 Kilometra

23.10.2019 (18:41):Japim me qera makina te ndryshme automatike manuale naft benzine gaz,çmime te lira duke filluar me 16 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit,adresa rruga elbasanit siper fakoltetit ekonomik t...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.10.2019 (16:55):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

14 Euro Car rental tirane 14 euro dita Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .

Car Rental Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

23.10.2019 (04:21):Doni te mbaroni pune shpejt. kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 0699689974 0699689974 whattsap ford focus 3 porta 2002 14 euro dita ford focu 5 porta 2004 14 euro dita a class 5 porta...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

23.10.2019 (04:19):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

20 Euro Hyundai Accent 2019, automatike 20 euro/dita Rent Point Albania ofron makina me qera ekonomike,
Kambio automatike me nje kon

Hyundai Accent 2019, Automatike 20 Euro/dita

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

23.10.2019 (04:18):Rent point albania ofron makina me qera ekonomike, kambio automatike me nje konsum minimal karburanati vetem 4l/100 km makina me qera ne rinas dhe makina me qera tirane, automjete te reja dhe cmime konkuruese...Lexo detajet..

14 Euro rent a car 14 euro dita Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
-F

Rent A Car 14 Euro Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

23.10.2019 (04:18):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .  -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -opel astra 5...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

23.10.2019 (04:14):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

23.10.2019 (04:13):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera 6+1 Automatike Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendes

Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Karburanti
2011 Viti
0 Kilometra

22.10.2019 (18:48):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike,luksi makina shtate vendeshe ,automatike,manuale,nafte,benzine,gaz,Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera Makina me qera.Adresa Durres shkozet

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

22.10.2019 (18:44):Makina me qera.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

35 Euro Jepet me qera Golf 5 Jepet me qera Golf 5
Motorr 2.0
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendj

Jepet Me Qera Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

22.10.2019 (18:31):Jepet me qera golf 5 motorr 2.0 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 35 euro...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera 14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

22.10.2019 (12:21):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 ford focus 3 porta 2002 14 € dita ford focu 5 porta 2004 14 € dita a class 5 porta 2002 14 € dita per me ...Lexo detajet..

20 Euro Golf 5 me qera Golf V me qera
Motorr 2.0 TDI
Viti 2005,
Kambio automat
navi +dvd , versioni

Golf 5 Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.10.2019 (10:04):Golf v me qera motorr 2.0 tdi viti 2005, kambio automat navi +dvd , versioni highline cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

14 Euro Makina me Qera - 14Euro Dita Makina me Qera duke filluar nga 14Euro dita. Per me shume info na kontaktoni; 06

Makina Me Qera - 14euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

22.10.2019 (00:26):Makina me qera duke filluar nga 14euro dita. per me shume info na kontaktoni; 0694454008...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350 Jepet me qera Mercedes Benz ML 350 Bluetec, AMG Line, panoramike, star stop, aut

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

21.10.2019 (21:38):Jepet me qera mercedes benz ml 350 bluetec, amg line, panoramike, star stop, auto parkim etj. viti 2013 181.000 km cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

75 Euro Jepet me qera Mercedes Bens CLS Jepet me qera Mercedes Benz CLS 
Motorr 350 CDI
Viti 2007
Benzine-Gaz
Cmimi

Jepet Me Qera Mercedes Bens Cls

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2019 (20:21):Jepet me qera mercedes benz cls motorr 350 cdi viti 2007 benzine-gaz cmimi 75 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320 Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2019 (20:11):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

14 Euro Okazion Makina me qera Tirane 14 euro dita  [size=35] +355699689974
-Ford focus 3 porta 2002 14 Euro dita 
-Ford focu

Okazion Makina Me Qera Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

21.10.2019 (09:46): [size=35] +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -citroen c4 3 porta 2007 21 euro dita -peugeot 307 2003 3 port...Lexo detajet..

2,500 Leke Jepet me qera Ford Fusion Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe eko

Jepet Me Qera Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (14:54):Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe ekonomike. ne ofrojme makina me qera me cmime konkuruese ne treg. per rezervime na kontaktoni. ford fusion motorr 1.4 nafte viti...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Toyota Yaris Makina me qera
Toyota Yaris 
Motorr 1.4 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike

Jepet Me Qera Toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.10.2019 (21:20):Makina me qera toyota yaris motorr 1.4 viti 2007 nafte kambio automatike cmimi 25 euro dita ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas