pjese kembimi per audi  470 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

350 Leke Disqe 17" origjinale te Golf 4 GT Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te Golf 4 GT.Disqet jane ne gjendje s

Shes pjese te perdorur - Disqe 17" Origjinale Te Golf 4 Gt

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

04.07.2020 (20:16):Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te golf 4 gt.disqet jane ne gjendje shum te mire! cmimi 350mije lek. i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio:

350 Leke

80 Leke Shitet parakolp+maskarine per Golf 5 ne gjendje perfekte Shitet parakolp+maskarine per Golf 5. Jane ne gjendje perfekte pa gervishtje.

Shes pjese te perdorur - Shitet Parakolp+maskarine Per Golf 5 Ne Gjendje Perfekte

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

04.07.2020 (20:14):Shitet parakolp+maskarine per golf 5. jane ne gjendje perfekte pa gervishtje....Lexo detajet..

Kambio:

80 Leke

42,000 Leke MERCEDES BENZ disqe R16 origjinal Shiten disqe Mercedes Benz per modelet
🔸️W203
🔸️W202
🔸️W210
D

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz Disqe R16 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe mercedes benz per modelet 🔸️w203 🔸️w202 🔸️w210 disqet jane origjinal r16 te sapo lyer jane bashke me goma super goma te mira 205/55r16 viking. cmimi per komplet setin 420 mije l...Lexo detajet..

Kambio:

42,000 Leke

450 Euro Disqe Volkswagen R16 origjinal Shiten Disqe Volkswagen per modelet
🔸️Golf 7
🔸️Golf 6
🔸️Golf 5

Shes pjese te perdorur - Disqe Volkswagen R16 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2014 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe volkswagen per modelet 🔸️golf 7 🔸️golf 6 🔸️golf 5 🔸️turan 🔸️pasat disqet jane origjinal r16 modeli 2014 te ardhur nga amerika jane bashke me goma 20/55r16 dy goma jan...Lexo detajet..

Kambio:

450 Euro

400 Euro AUDI origjinal R17 Shiten Disqe AUDI per modelet
A3
🔸️A4
🔸️A6
disqet jane origjinal R

Shes pjese te perdorur - Audi Origjinal R17

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe audi per modelet a3 🔸️a4 🔸️a6 disqet jane origjinal r17 modeli i 2013 jane me bojen origjinale te fabrikes. cmimi 400euro pa goma. mundesi nderrimi me modele te tjere....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

700 Euro MERCEDES BENZ disqe R19 Shiten disqe Mercedes-Benz R19 Modeli 2016 Made in Germany per modelet
🔸️W

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz Disqe R19

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2016 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe mercedes-benz r19 modeli 2016 made in germany per modelet 🔸️w211 🔸️w212 🔸️ml 🔸️s-class 🔸️e-class 🔸️cls disqet jane prodhim gjerman te 4 njesoj jane 99% te rinje...Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

280 Euro Jaguar Disqe R16 origjinal Shiten Disqe Jaguari origjinal R16. disqet jane te sapolyer te rregullt.
Cmimi

Shes pjese te perdorur - Jaguar Disqe R16 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe jaguari origjinal r16. disqet jane te sapolyer te rregullt. cmimi per disqet 280euro mundesi nderrimi me modele te tjere....Lexo detajet..

Kambio:

280 Euro

220 Euro goma 215 14C HANKOOK te reja shiten dy goma 215R14C marka Hankook viti i prodhimit dhjetor 2019. gomat jane t

Shes pjese te perdorur - Goma 215 14c Hankook Te Reja

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten dy goma 215r14c marka hankook viti i prodhimit dhjetor 2019. gomat jane te reja te blera ne gjermani,jo ne shqiperi. cmimi 110euro copa. montim, balancim dhe ventilat e rinje kryhen falas. mundesi der...Lexo detajet..

Kambio:

220 Euro

530 Euro MERCEDES BENZ EVO disqe R17 origjinal Shiten disqe Mercedes-Benz 🔸️E-class 🔸️W211
origjinal R17 me bojen or

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz Evo Disqe R17 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe mercedes-benz 🔸️e-class 🔸️w211 origjinal r17 me bojen origjinale te fabrikes kane pak gervishje te vogela. disqet jane bashke me goma 245/45r17 . disqet jane te rregullt pa saldime apo d...Lexo detajet..

Kambio:

530 Euro

27,000 Leke Audi R17 orgjinal Shiten disqe AUDI per A4🔸️A6 origjinal R17 disqet jane te rregullt pa saldi

Shes pjese te perdorur - Audi R17 Orgjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe audi per a4🔸️a6 origjinal r17 disqet jane te rregullt pa saldime. cmimi vetem per disqet 270 mije leke. mundesi nderrimi me modele te tjere. ...Lexo detajet..

Kambio:

27,000 Leke

650 Euro AUDI disqe R19 origjinal Shiten disqe AUDI R19 origjinal bashke me goma
per modelet A8 A7 A6
Disqet jan

Shes pjese te perdorur - Audi Disqe R19 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe audi r19 origjinal bashke me goma per modelet a8 a7 a6 disqet jane te rregult pa saldime ose deformime. cmimi 650 euro vetem disqet ose bashke me goma 750 euro mundesi nderrimi. ju faleminder...Lexo detajet..

Kambio:

650 Euro

25,000 Leke Opel Disqe R17 shiten disqe Opeli origjinal R17. te sapo lyer 
cmimi 250 mije leke.
mundesi n

Shes pjese te perdorur - Opel Disqe R17

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe opeli origjinal r17. te sapo lyer cmimi 250 mije leke. mundesi nderrimi me modele te tjere....Lexo detajet..

Kambio:

25,000 Leke

350 Euro Smart  R15 orgjinal shiten disqe Smart R15 orgjinal me 3 dadicek,disqet jane bashke me goma 98% te r

Shes pjese te perdorur - Smart R15 Orgjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe smart r15 orgjinal me 3 dadicek,disqet jane bashke me goma 98% te reja. gomat e para jane hankook, gomat e mbrasme altenzo. mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

500 Euro MERCEDES BENZ disqe R17 origjinal kaproll Shiten disqe Mercedes Benz kaproll R17 te gjere mbrapa, disqet jane te rrgull pa

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz Disqe R17 Origjinal Kaproll

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe mercedes benz kaproll r17 te gjere mbrapa, disqet jane te rrgull pa asnjelloj problemi. mundesi nderrimi me modele te tjera. cmimi 500euro....Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

150 Euro Gome rezerve Range Rover shitet gome rezerve Range Rover origjinale e makines.
cmimi 150Euro.

Shes pjese te perdorur - Gome Rezerve Range Rover

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shitet gome rezerve range rover origjinale e makines. cmimi 150euro....Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

42,000 Leke Volkswagen R16 Shiten disqe Volkswagen per modelet
🔸️Golf 5🔸️Golf 6 🔸️Turan

Shes pjese te perdorur - Volkswagen R16

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe volkswagen per modelet 🔸️golf 5🔸️golf 6 🔸️turan 🔸️pasat etj. origjinal r16 te sapo lyer, disqet jane super te rrgullt cmimi 420 mije leke bashke me goma. mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Kambio:

42,000 Leke

35,000 Leke Citroen disqe R17 origjinal Shiten Disqe Citroen per modelet
🔸️C2 🔸️C3 🔸️C4 disqet jane orig

Shes pjese te perdorur - Citroen Disqe R17 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe citroen per modelet 🔸️c2 🔸️c3 🔸️c4 disqet jane origjinal r17 te sapo lyer. cmimi 350 mije leke. mundesi nderrimi me modele te tjere....Lexo detajet..

Kambio:

35,000 Leke

850 Euro Bmw x5 dhe x6 origjinal R19 Shiten disqe Bmw per x5 ose x6 disqet jane R19 te gjere mbrapa orgjinal me boje

Shes pjese te perdorur - Bmw X5 Dhe X6 Origjinal R19

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe bmw per x5 ose x6 disqet jane r19 te gjere mbrapa orgjinal me boje fabrike. bashke me goma gomat e mbrasme jane pothuajse te reja. cmimi 850euro. mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Kambio:

850 Euro

350 Euro Fiat disqe R16 origjinal Shiten disqe Fiati per modelet
🔸️Bravo🔸️Punto
disqet jane origjinal

Shes pjese te perdorur - Fiat Disqe R16 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe fiati per modelet 🔸️bravo🔸️punto disqet jane origjinal r16 bashke me goma dy cope jane michelin shume te mira dhe dy cope jane 99% te reja. cmimi per komplet setin 350 euro. mundesi n...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

700 Euro AUDI origjinal R18 AUDI per modelet
🔸️A8🔸️A7 🔸️A6🔸️A5🔸️A4
💯origjinal

Shes pjese te perdorur - Audi Origjinal R18

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Audi per modelet 🔸️a8🔸️a7 🔸️a6🔸️a5🔸️a4 💯origjinal r18 model i 2013 te sapo lyer, disqet nuk kane asnjelloj problemi jane bashke me goma 245/45r18 goodyear te ardhur nga amerika kom...Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

350 Euro MERCEDES BENZ disqe R17 te gjere mbrapa origjinal Shiten Disqe Mercedes-Benz per modelet 🔸️W204🔸️W203 🔸️W202
Disqe

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz Disqe R17 Te Gjere Mbrapa Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe mercedes-benz per modelet 🔸️w204🔸️w203 🔸️w202 disqet jane origjinal r17 te gjere mbrapa te sapo lyer. cmimi 350euro. mundesi nderrimi me modele te tjere....Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

350 Euro MERCEDES BENZ disqe R17 shiten Disqe Mercedes-Benz per modelet
🔸️E-class 🔸️C-class R17 te kat

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz Disqe R17

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe mercedes-benz per modelet 🔸️e-class 🔸️c-class r17 te katert njesoj model i 2013. cmimi 350euro. mundesi nderrimi me modele te tjere...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

900 Euro MERCEDES BENZ disqe R17 origjinal modeli 201-2015 Shiten disqe Mercedes-Benz per modelet
🔸️E-class
🔸️C-class
🔸️W

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz Disqe R17 Origjinal Modeli 201-2015

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe mercedes-benz per modelet 🔸️e-class 🔸️c-class 🔸️w204 🔸️w212 disqet jane origjinal r17 model 2014-2015 bashke me goma gerneral 245/45r17 pothuajse te reja 98% te vitit 2019....Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

5,000 Leke Disqe Nderrohen keto disqet per golf 4 jan 16 ndrohen me disqe 15 flm vetem per golf 4

9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Disqe

Durres
9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
1992 Viti
Nafte Karburanti

04.07.2020 (20:12):Nderrohen keto disqet per golf 4 jan 16 ndrohen me disqe 15 flm vetem per golf 4...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Leke

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

04.07.2020 (20:04):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

04.07.2020 (19:43):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

10,000 Leke MASGLASS - Servis Xhama Makinash Pavaresisht nga lloji, marka apo tipi i makines qe ngisni, sa her qe ju nevojite

Shes pjese te perdorur - Masglass - Servis Xhama Makinash

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (19:34):Pavaresisht nga lloji, marka apo tipi i makines qe ngisni, sa her qe ju nevojitet te nderroni xhamin e makines zgjidhni masglass. perfaqesuesi i vetem i saint gobain dhe pilkington ne shqiperi. staf teknik i k...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

900 Euro MERCEDES BENZ W222 disqe R19 origjinal Shiten disqe per Mercedes Benz per modelet E-Class.
disqet jane origjinal te Be

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz W222 Disqe R19 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (17:33):Shiten disqe per mercedes benz per modelet e-class. disqet jane origjinal te benzit me kod w222 modeli 2014-2015, jane me bojen e fabrikes. disqet jane te 4 njesoj cmimi per disqet 900 euro. mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

10,000 Leke Shes pjese kembimi per toyota nissan citroen hyundai dhe kia. Vitet dhe llojet me te ndryshme. Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndrys

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Kembimi Per Toyota Nissan Citroen Hyundai Dhe Kia

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (15:53):Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndryshme. marrim makina per pjese kembimi kundrejt akt-cregjistrimit. adresa vore-marikaj-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

1,500 Leke ACS AUTO - American Auto Parts Durres Pjese Per makina Amerikane !

0694024309 (Viber, Whatcapp)

Ofron Me Porosi

Shes pjese te re - Acs Auto - American Auto Parts Durres

Durres
Shes pjese te re Motivi
2011 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (15:46):Pjese per makina amerikane ! 0694024309 (viber, whatcapp) ofron me porosi ! për 3-5 ditë pune. pjesë kembimi për autovetura amerikane **** instagram: american auto parts durres acs_american_au...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas