pjese kembimi per audi  432 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 2 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME  Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

04.04.2020 (21:58):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

04.04.2020 (12:44):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

5,000 Leke ACS American Auto Parts Durres Pjese Per makina Amerikane !

0694024310 (Viber)

Ofron Me Porosi !
Për 3-

Shes pjese te re - Acs American Auto Parts Durres

Durres
Shes pjese te re Motivi
2011 Viti
Tjeter Karburanti

04.04.2020 (09:15):Pjese per makina amerikane ! 0694024310 (viber) ofron me porosi ! për 3-5 ditë pune. pjesë kembimi për autovetura amerikane **** instagram: american auto parts durres acs_american_auto_parts ...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

250 Euro Goma me disqe  Shiten goma me disqe
Cmimi 250 Euro

Shes pjese te perdorur - Goma Me Disqe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

03.04.2020 (21:26):Shiten goma me disqe cmimi 250 euro...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

03.04.2020 (14:03):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

70 Euro Goma Michelin Shiten 2 goma rezerv Michelin 
Cmimi 70 Euro

Shes pjese te perdorur - Goma Michelin

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

02.04.2020 (21:08):Shiten 2 goma rezerv michelin cmimi 70 euro...Lexo detajet..

Kambio:

70 Euro

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

31.03.2020 (17:33):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

500 Euro DISJE ALUMIN NE SHITJE  Disje alumini245/35zr19 universal te sapo ardhura nga berlini me goma shum te mi

Shes pjese - Disje Alumin Ne Shitje

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

31.03.2020 (14:39):Disje alumini245/35zr19 universal te sapo ardhura nga berlini me goma shum te mira euro sport te konvertuara ne berlin boja origjinale metal pluhur te pa deformuara ne gjendje perfekte cmimi 500€ i pa diskutu...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

29.03.2020 (15:33):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

10,000 Leke INJATOR GAZI ( BRC )  SHITEN INJATOR GAZI ( BRC ) ME GJITH SENSOR PRESIONI T SAPO HEQUR NA MAKINA N GJ

Shes pjese te perdorur - Injator Gazi ( Brc )

Vlore
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

28.03.2020 (19:30):Shiten injator gazi ( brc ) me gjith sensor presioni t sapo hequr na makina n gjendie pune me prov cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

2,000 Leke Parakople dhe Mrapakolpe  Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart,

Shes pjese te perdorur - Parakople Dhe Mrapakolpe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

27.03.2020 (16:37):Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si golf4 , golf 5 ,smart, toyota avensis , cclass. per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel 0698002222, 0698003333 instagram:topauto.al...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

5,000 Leke kerkoj te blej tub depressori evo gabin 211/2.8 kerkoj te blej tub depressori evo gabin 211/2.8

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Tub Depressori Evo Gabin 211/2.8

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

27.03.2020 (12:14):Kerkoj te blej tub depressori evo gabin 211/2.8...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

27.03.2020 (08:57):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

50 Euro Smart 2003  Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. Posedojme pjeset te smartit ne gje

Shes pjese te perdorur - Smart 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

25.03.2020 (18:20):Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. posedojme pjeset te smartit ne gjendje shum te mire 👌🏻 per cdo informacion na kontaktoni ne nr : 0698002222,0698003333 ndodhemi ne autostraden durres-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

28,000 Leke Shes Pakete Sam per ML 164 320cdi nga 2005-2008 Shes paketen elektronike (SAMIN) per ML 320cdi model 164 nga viti 2005- 2008
2

Shes pjese te perdorur - Shes Pakete Sam Per Ml 164 320cdi Nga 2005-2008

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

23.03.2020 (23:16):Shes paketen elektronike (samin) per ml 320cdi model 164 nga viti 2005- 2008 2 cop me kode te ndryshme.cmimet per secilen 28.000 lek nr kontakti 0673766737...Lexo detajet..

Kambio:

28,000 Leke

1,000 Euro Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C 220 Cdi (w203) Per Pjese Kembimi.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

19.03.2020 (15:50):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Leke Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenge

Shes pjese te perdorur - Pasqyra Për Të Gjitha Markat Dhe Modelet - Tel, Sms, Whats

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.03.2020 (14:08):Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyrë #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

500 Leke Kerkoj Jam i interesuar per kete.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

16.03.2020 (23:27):Jam i interesuar per kete....Lexo detajet..

Kambio:

500 Leke

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

16.03.2020 (09:41):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

400 Euro Fener i djathte led adaptive per bmw F32 F33 F36 F80 F82 Fener i djathte led adaptive per bmw F32 F33 F36 F80 F82 ne gjendje shum te mir

Shes pjese te perdorur - Fener I Djathte Led Adaptive Per Bmw F32 F33 F36 F80 F82

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.03.2020 (13:14):Fener i djathte led adaptive per bmw f32 f33 f36 f80 f82 ne gjendje shum te mir origjinal....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

100 Euro Disqe alumini per golf 5 Shiten nji pal disqe per golf 5 te sapo ardhura NBA Italia cmimi 100 euro

9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Disqe Alumini Per Golf 5

Durres
9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
1993 Viti
Nafte Karburanti

12.03.2020 (22:06):Shiten nji pal disqe per golf 5 te sapo ardhura nba italia cmimi 100 euro ...Lexo detajet..

100 Euro shes pjese per shumm lloje makinash benz 124 golf audi pasat opel astra dhe vektra skoda fabia pjeset jane te shkelqyera

12.03.2020 (17:54):Pjeset jane te shkelqyera...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

12.03.2020 (16:33):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Dollar Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 . Pjese Kembimi per Benz GLK viti prodhimit 2010,2013.Pjeset jane te importuara ng

Shes pjese - Pjese Kembimi Benz Glk V.p 2010,2013 .

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

11.03.2020 (15:16):Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....Lexo detajet..

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

11.03.2020 (10:52):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

190 Euro Disqe 16 per Mercedes Benz Shes vetem disqe numer 16 per mercedes benz , disqet jane original , viti 2013,

Shes pjese te perdorur - Disqe 16 Per Mercedes Benz

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Karburanti

11.03.2020 (07:34):Shes vetem disqe numer 16 per mercedes benz , disqet jane original , viti 2013,...Lexo detajet..

Kambio:

190 Euro

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

10.03.2020 (20:25):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

199 Euro Disqe 16 Shiten disqe 16 shume te pastra R16
Cmimi 199 Euro

Shes pjese te perdorur - Disqe 16

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

10.03.2020 (07:55):Shiten disqe 16 shume te pastra r16 cmimi 199 euro...Lexo detajet..

Kambio:

199 Euro

500 Euro Po kerkoj nje kamio per makine ti chrysler 2900 cce vitit 2003 dhe me cmim te arsyeshem Po kerkoj nje kamio per nje makine tip chrysler votage 2900 cc e vitit 2003

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Po Kerkoj Nje Kamio Per Makine Ti Chrysler 2900 Cce Vitit 20

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

09.03.2020 (20:16):Po kerkoj nje kamio per nje makine tip chrysler votage 2900 cc e vitit 2003...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

900 Euro MOTORR AUDI  Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

09.03.2020 (19:51):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas