Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 21/09/2020 15:46 Post Id: 75184

100 Euro

  • Pjese kembimi per Opel dhe Fiat
  • Pjese kembimi per Opel dhe Fiat
  • Pjese kembimi per Opel dhe Fiat
  • Pjese kembimi per Opel dhe Fiat
  • Pjese kembimi per Opel dhe Fiat


Pagesa 100 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Benzin-Gaz
Kambio
Viti 2005
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Rruga demokracia
Lexime 10954

Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel -Fiat -Renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+