Oferte, punime guri te ndryshme Tirane,Durres Tirane

Sherbime Profesionale Data: 08/08/2019 22:55 Post Id: 143196


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Tirana, Shqiperia
Lexime 435

"Oferte,punime guri te ndryshme Tirane-Durres"
Ofrojme: punime guri te te gjitha llojeve,me nje eksperience pune mbi 20 vjecare, gdhendje,mure dokorative te ndryshem,veshje dekorative te ndryshme,kollona,harqe,cezem,oxhaqe,minibare,barbekiu,shtrim oborre me pllake guri dhe kalldrem guri,porta te stilit klasik dhe modern guri. Marim persiper shtepi/vila guri nga themeli,e gjithcka tjeter prej guri. Ju zgjidhni llojin/formen e punimit,ne e realizojme me perpikmeri dhe profesionalizem. Dhe me e rendesishmja,cmimet me konkuruese ne treg per ju,mund ta vertetoni ne terren cmimin tone te punimeve qe vjen ne OFERTE REALE. Per cdo detaje/informacion,nr kontakti