APARATURA TE TEKNOLOGJISE SE FUNDIT TE MJEKESISE ESTETIKE DHE PATOLOGJIKE Tirane

Sherbime Profesionale Data: 31/10/2019 17:24

9,900 Euro


Pagesa 9,900 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa BLV BAJRAM CURRI
Lexime 120

SHITEN APARTURA ME SUPER CMIM, POTHUAJSE TE PAPERDORURA,
INOVATIVE, ME APLIKIME TE KOMJUTERIZUAR, TE PAJISURA ME CERTIFIKIM ISO 2016.
IDEALE PER QENDRA ESTETIKE, KLINIKA FIZIOTERAPIE, QENDER MASAZHEZH
LOGOPEDI APO SALLONE MODERNE. SHERBEJNE PER TRAJTIME TRUPI DOBESIMI, RIMODELIMI
TRAJTIME FYTYRE AKNE, RRUDHA TE THELLA, MIKRODERMOABRAZION, DEPILIM PERFUNDIMTAR, TRAJTIME TE KOCKAVE DHE MUSKUJVE, TE SISTEMIT LIMFATIK DHE MIREQENIES FIZIKE NE PERGJITHESI.