PRODHIME INOKSI PER LOKALE RESTORANTE FURRA BUKE PASTICERI ETJ Durres

Sherbime Profesionale Data: 13/11/2017 14:13 Post Id: 17978


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Vellazerimi
Lexime 1720

PRODHOJME TE GJITHA LLOJET E PAISJEVE PER LOKALET TUAJ . GJITHCKA E PRODHUAR ME INOKS USHQIMOR DHE KUALITET TE LART.
CMIMET ME KONKORRUESE NE TREG