Bej punime elektrike/hidraulike. Tirane

Sherbime Profesionale Data: 28/02/2020 01:23


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Petro korcari
Lexime 61

Bej punime elektrike dhe hidraulike.
Me eksperience 15 vjecare,ofroj sherbime private pasdite.
Sherbimet e perfshira:
1. Montim kamerash
2. Instalime elektrike
3. Riparime elektrike
4. Riparime hidraulike etj...
Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin e telefonit.