Perkthime Tirane

Sherbime Profesionale Data: 30/03/2020 16:15 Post Id: 205069


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
Lexime 305

Ofroj perkthime ne gjuhen italiane dhe angleze me cmime te arsyeshme