Punime te ndryshme Tirane

Sherbime Profesionale Data: 22/02/2021 13:43 Post Id: 308176


extra info
Pagesa 50,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga qelqit kombinat
Lexime 19

Pershendetje jam usta per punime nga me te ndryshmet estetike dhe dekorativ marr persiper pune si: ndertim pllaka hidraulike elektrike rikonstruksione metalike dhe betoni. Bej projekte sipas deshires dhe zbatimin e tyre shembull eshte keshtjella konti te cilen e kam bere nga themeli e deri ne mbyllje. Nr tel vetem whats up