Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik Tirane

Sherbime Profesionale Data: 26/11/2019 20:38

2,500 Leke


Pagesa 2,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rruga Kolombo, Sauk 1, Albania
Lexime 857

OFROJME SHERBIME ME KARROTREC BRENDA DHE JASHTE SHQIPERISE 24/24 NE 7 DITE TE JAVES PER TRASPORTIMIN E MJETEVE TE TONAZHEVE TE NDRYSHME SI MJETE LUNDRIMI,VETURA,FUORISTRADA,FURGONA,RULOTA .
CMIMET TEJET KONKURUESE KRAHASUAR TRASPORTEVE TE TJERA. ZGJIDHNI PROBLEMIN TUAJ ME VETEM NJE TELEFONATE