Kerkojm nje infermjere apo ndihmese per Austri Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

We are looking for a nurse or helper for Austria

We are looking for a German nurse in Austria. I help with care, home maintenance, and night care with pills. Housing and meals are paid for. The ticket will be paid by the patient.
For contacts, write to WhataApp.


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Infermjere ose ndihmese infermjere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien
Lexime 3757

Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti.
Per kontakte shkruani ne WhataApp.
Afati i fundit i aplikimit: 10/10/2019 14:47