Hotel ne Vlore 30 m nga deti Vlore

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 02/09/2019 22:12

Beach House in Vlora 30 m from the sea

We give beach rooms in Vlora. The villa is located 30 meters from the coastline. Super ambience. Hurry up to book the best rooms.
We are 500 m from the castle.

I welcome you!


Pagesa 35 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 35.00
Kati 2
Qyteti - Zona Vlore - Radhime
Adresa Rruga Uji i Ftohte, Valona, Albania
Lexime 6173

Japim dhoma plazhi ne Vlore. Vila ndodhet 30 metra nga vija bregdetare. Super ambjent. Nxitoni te rezervoni dhomat me te mira.
Ndodhemi 500 m nga kalaja.
Dhomat jane te paisura me ajer te kondisionuar, internet Wi-Fi,
Ambjenti eshte i pajisur me vende parkimi private.

Dhomat nuk kane mundesi gatimi.

Korriku 35Euro
Gushti 50Euro
Ne cmim eshte perfshire dhe mengjesi

Ju mirpresim!