Vila KAM - Dhoma plazhi 300 m nga deti Vlore

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 15/09/2020 08:41 Post Id: 139651

Villa KAM - Doma beach 300 m from the sea

We have furnished, air conditioned rooms and conditioned air. The villa has private parking and is located in a quiet neighborhood with direct exit to the road to the zvernec about 5 min by car.

We have free rooms.

For any info please contact us.


extra info
Pagesa 20 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 33.00
Kati 2
Qyteti - Zona Vlore - Plazhi i vjeter
Adresa Rruga Aleks Caci, Valona, Albania
Lexime 20053

Qera ditore dhe dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. Vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ne rrugen per tek plazhi i zvernecit rreth 5 min me makine.

Disponojme dhoma te lira.

Per cdo informacion, ju lutem na kontaktoni.