Benilva Durres - Dhoma plazzhi Durres

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 14/09/2019 09:21

Benilva Durres - Beach Room

We provide rooms on the rock cliff in Dura.

Included in the price are breakfast, private parking and sunbeds. The rooms are complete and air conditioned and have sea view

August 50 € couple night
September 40 € night

We are 30 meters from the sea.


Pagesa 50 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 35.00
Kati 2
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Shkembi i Kavajes, Durazzo, Albania
Lexime 2107

Japim dhoma tek shkembi i kavajes ne Dures.

Perfshire ne cmim eshte mengjesi, parkim privat dhe shezllonat. Dhomat jane te kompletuara dhe ajer te kondisionuar dhe kane pamje nga deti

Gushti 50Euro nata cift
Shtatori 40Euro nata

Ndodhemi 30 metra nga deti.

Njoftime te Ngjashme