Julius Hotel Golem Durres Durres

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 15/09/2019 14:09

Julius Hotel Golem Durres

The Julius Hotel is located in Golem Durres and offers quality holiday services.
Rooms are furnished in a sweet and standard style to make your holiday as relaxing as possible. The price includes private parking, breakfast and free wifi internet.
The hotel is located 30 meters from the coast. The area is one of the best in terms of infrastructure.

The prices of services in the area are very economical.

For reservations contact by phone or whatsapp.

Welcome!


Pagesa 60 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 32.00
Kati 3
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Golem, Albania
Lexime 1652

Julius Hotel ndodhet ne Golem Durres dhe ofron sherbim cilesor per pushuesit.
Dhomat jane te arreduara me stil Sweet dhe standart per te bere sa me relaksuese pushimet tuaja. Ne cmim perfshihet parkim privat, mengjesi dhe internet wifi falas.
Hoteli ndodhet 30 metra nga bregdeti. Zona eshte nga me te mirat persa i perket infrastruktures.

Cmimet e sherbimeve ne zone jane shume ekonomike.

Per rezervime kontaktoni ne telefon ose whatsapp.

Ju mirepresim!


Njoftime te Ngjashme