Jepet Apartament me qera ditore, Sarande Sarande

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 15/09/2020 13:33 Post Id: 233896


extra info
Pagesa 100 Euro
Dhoma|Sallon 5+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 155.00
Kati 7
Qyteti - Zona Sarande - Qender
Adresa Rruga Hotel Butrinti
Lexime 2698

Papafingo
Vendndodhja: Rruga Hotel Butrinti
Largesia nga deti 45 m
Kati 7 .
Ngjitja behet me anshesore
Siperfaqe totale 155 m2 + 45m2 verande
3 dhoma gjumi , 1 sallon , 3 tualet.
Akomodim total ne individ , deri ne 8 persona.
2 krevate dopio, 2 krevate tek , ne sallone divane qe pershtatet per te fjetur
Ka guzhine per te gatuar, wf , tv, kondicionere ne cdo dhome gjumi.