Dhoma per qera ditore, Sarande Sarande

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 14/09/2020 11:33 Post Id: 233900

40 Euro

  • Dhoma per qera ditore, Sarande
  • Dhoma per qera ditore, Sarande


extra info
Pagesa 40 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 35.00
Kati 7
Qyteti - Zona Sarande - Qender
Adresa Kanali i Cukes, Sarande
Lexime 1755

Dhoma plazhi te cilat ndodhen ne katin e 7 te nje pallati
Vende ndodhja. Rruga hotel Butrinti - Kanal i Cukes
Largesia nga deti 30 m
Kati 7 panoramik.
Ngjitja behet me anshesore deri ne katin e 6. nga kati i 6-7 me shkalle
Siperfaqe totale 35 m2
1 dhome gjumi
Akomodim total ne individ , deri ne 2 persona. Per cifte me femije te vegjel munde te pershtatim nje krevate portativ.
1 krevate dopio
Wf, tv, kondicionere, frigorifer per uje & pije.