Sarande - Jepet apartament per 6 persona Sarande

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 23/01/2021 23:33 Post Id: 237882


extra info
Pagesa 60 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 5
Qyteti - Zona Sarande - Qender
Adresa Kanali i Cukes,Sarande
Lexime 1553

Apartament
Vende ndodhja. Rruga hotel Butrinti
Largesia nga deti 30 m
Kati 5 .
Ngjitja behet me anshesore
Siperfaqe totale 120 m2
2 dhoma gjumi , 1 sallon , 2 tualet.
Akomodim total ne individ , deri ne 6 persona.
1 krevate dopio, 2 krevate tek , ne sallone divane qe pershtatet per te fjetur
Ka guzhine per te gatuar, wf , tv, kondicionere ne cdo dhome gjumi.