Esal Hotel - Qendrim, parkim, mengjes, cader si dhe Wi-Fi per vetem 27 Euro☀️ Durres

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 30/12/2020 07:55 Post Id: 246619


extra info
Pagesa 27 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 50.00
Kati 4
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Shkembi i Kavajes, Durres, Albania
Lexime 1197

📌Esal Hotel i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve prane Shkembit te Kavajes ofron dhoma plazhi.

👉Dhomat jane te organizuara ne nje menyre perfekte duke ofruar kushte moderne.
🏨Gjithashtu ofron arredim bashkekohore dhe cdo paisje te nevojshme per pushuesit si dhe pamje mjaft te kendshme.

•Nese qendroni prane hotel Esal mund te gjeni pafund oferta dhe komoditet.

✨ Qendrim, parkim, mengjes, cader si dhe Wi-Fi per vetem 27 Euro.


•Duke zgjedhur Esal Hotel keni zgjidhur komoditetin qe ju kerkoni!

📲Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!