SHITET BIZNES FUNKSIONAL PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT, TIRANE Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 03/07/2019 15:47


Pagesa 3,000 Euro
Faturimi Vjetor 5000.00
Numri i punonjesve 1
Industria Sherbime Estetike
Adresa Web alvi sallon
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
Lexime 415

Biznesi eshte funksional prej me shume se 5 vitesh, ndodhet buze rruges, me nje xhiro te kenaqshme dhe klientel te rregullt. Pajisjet jane te gjitha te reja, te cilesise se fundit te markave te huaja. Per me shume informacione na kontaktoni