Shitet biznes lokali buze rruge prane shkolles 1 Maji! Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 15/07/2019 18:52 Post Id: 138404

12,000 Euro

  • Shitet  biznes lokali buze rruge prane shkolles 1 Maji!
  • Shitet  biznes lokali buze rruge prane shkolles 1 Maji!
  • Shitet  biznes lokali buze rruge prane shkolles 1 Maji!
  • Shitet  biznes lokali buze rruge prane shkolles 1 Maji!
  • Shitet  biznes lokali buze rruge prane shkolles 1 Maji!


Pagesa 12,000 Euro
Faturimi Vjetor 5000.00
Numri i punonjesve 5
Industria Hoteleri/Restorant/Bar
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Shkolla 1 Maji, Vashtemi, Albania
Lexime 386

Shitet biznesi i brendshem i nje lokali buze rruge prane shkolles 1 Maji.Lokali eshte me fasad xhami gje qe e ben te reklamueshem si biznes dhe ka nje verande perpara tij.Per me shume info na kontaktoni ne numrin tone te cel.