Fustane nuserie dhe mbremjesh Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 30/07/2019 15:20

30,000 Euro

  • Fustane nuserie dhe mbremjesh
  • Fustane nuserie dhe mbremjesh
  • Fustane nuserie dhe mbremjesh


Pagesa 30,000 Euro
Faturimi Vjetor 50000.00
Numri i punonjesve 1
Industria Shitjet
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga : Ferit Xhajko Perball karburant Kastrati
Lexime 87

Shitet bisnesi, ne perberje fustane nuserie dhe fustane mbremjesh (evente) . Bisnesi eshte ne aktivitet. Malli eshte i cilesis me nivel te lart, i shumellojshem me modele. Objekti ku zhvillohet bisnesi ka nje reklame xhami te madhe . Siperfaqa e objektit prej 90m (katror)