biznes farmacie Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 02/08/2019 20:47

3,000,000 Leke


Pagesa 3,000,000 Leke
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 1
Industria
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 74

shitet biznes farmacie me gjithe medikamentet, per arsye largimi,