SHITET AGJENSI TURISTIKE DHE IMMOBILIARE Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 22/10/2019 16:08 Post Id: 147592

10,000 Euro

  • SHITET AGJENSI TURISTIKE DHE IMMOBILIARE


Pagesa 10,000 Euro
Faturimi Vjetor 20000.00
Numri i punonjesve 5
Industria Imobiliar
Adresa Web www.albaniaone.com
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 324
SHITET AGJENSI TURISTIKE DHE IMMOBILIARE  pc-img-1.png (Format png) |

*-SHITET AGJENSI TURISTIKE DHE IMMOBILIARE 16 VITE NE TREG.
*-AGJENSIA ESHTE NE BLLOK.
*- CMIMI: 10000EURO