parukeri Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 29/02/2020 15:16


Pagesa Me Marreveshje
Faturimi Vjetor 1.00
Numri i punonjesve 0
Industria Sherbim
Adresa Web parukjere
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania
Lexime 20

mundesi e mire punesimi per gocat qe kane deshire te hapin dyqan parukerie ambjenti eshte gati dhe me klientele pasi personi qe e ka do iki jashte shtetit na kontaktoni qeraja qe ka dyqani eshte shume e lire per info na kontaktoni ne nr me poshte