JEPET ME QERA PIZZERI Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 12/03/2020 10:25

500 Euro

  • JEPET ME QERA PIZZERI


Pagesa 500 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 5
Industria Financa
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania
Lexime 47

📣JEPET ME QERA PIZZERI "UNT" - ISH VILAT GJERMANE. 📣

( aty ndodhet dhe fakulteti ekonomik)

Jepet nje Pizzeri me qera.

Cdo gje gati.

Piceria ka te gjitha paisjet e reja duke filluar nga brumatricja , fligoriferat , fetatrice , banak , frigorifer , tavolin , frigorifer freskuese , cdo gje perfekt.✅Furre druri

✅Tavolina bashk me karrige

✅ Banak kundra banak

✅ Frigorifera 5 cope

✅Tv plazma 2 cope

✅Verande

✅Kend lojrash per femi

✅Sall ngrenje

✅20 tavolina te kompletuara

✅160 m/2 lokali

✅70 m/2 veranda

✅100m/2 kendi i lojrave

✅Ved parkimi falas

✅Nr telefoni

✅Dy motorre per te shprendar pica

✅Cdo gje gati per te punuar

👉Vilat gjermane Tirane

👉 Kontakt :Ju mirpresim! Pizzeria UNT