Jepet me qera Bar Restorant Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 16/03/2020 00:43

2,600 Euro


Pagesa 2,600 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 0
Industria
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Marko Bocari
Lexime 6

Jepet me qera Bar Restorant “Le Fish” prane liqenit artificial te Tiranes. Restoranti eshte ne gjendje shume te mire, i kompletuar me cdo pajisje, me siperfaqe 200 m2, plus 60 m2 se bashku me dyqanin ngjitur, qe mund te behet dyqan peshku.

Cmimi 2600 euro i diskutueshem per te dyja ambjentet.