1dilim sa m2 

 Online 27 visitors | 0 pending ADV
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
170,000 Euro

Rruga Maksim Artioti, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

170,000 Euro305,292 Euro

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

305,292 Euro524,000 Euro

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

524,000 Euro213,325 Euro

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

213,325 Euro70,000 Euro

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

70,000 Euro105,950 Euro shitet toke ne Vore 1630m2,m nderrimi me makine Vore(prane kompanise Cagatay Logistics) shitet toke me siperfaqe 1630m2 (behet d

Shitet Toke Ne Vore 1630m2,m Nderrimi Me Makine

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore(prane kompanise cagatay logistics) shitet toke me siperfaqe 1630m2 (behet dhe me shume) ,me certifikate pronesie,prone e pershtatshme per perdorime te ndryshme ,cmimi 65euro/m2 ,pranojme dhe makine + difer...Read the details..

105,950 Euro300,000 Euro Tirane, shes toke me leje ndertimi per kapanon, 2.500 m² 300.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Shitet toke pas City Park me siperfaqe 2500 m2 me projekt dhe leje ndertimi per

Tirane, Shes Toke Me Leje Ndertimi Per Kapanon, 2.500 M² 30

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke pas city park me siperfaqe 2500 m2 me projekt dhe leje ndertimi per kapanon. projekti i kapanonit eshte 3-kate dhe me lartesi 10 m. objekti do te kete siperfaqe te njolles se ndertimit (kati perdhe...Read the details..

300,000 Euro70,000 Euro OKAZION, Shitet toke me hipoteke , Adresa : Mbikalimi i Rinasit Shitet Toke / Truall me siperfaqe 2000 m2 tek Mbikalimi i Rinasit
Toka ka forme

Okazion, Shitet Toke Me Hipoteke , Adresa : Mbikalimi I Rina

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke / truall me siperfaqe 2000 m2 tek mbikalimi i rinasit toka ka forme katrore, me dokumenta te rregullta , akses ne rrugen kryesore Ështe nje zonë shume e qete . Çmimi: 70.000 euro adresa :...Read the details..

70,000 Euro400,000 Euro Shitet, Tokë, Vaqarr, Tiranë, PRI+18718 Toka ndodhet në zonën e Vaqarrit ngjitur me Kështjella Konti.
Informacion mb

Shitet, Tokë, Vaqarr, Tiranë, Pri+18718

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e vaqarrit ngjitur me kështjella konti. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5600 m2. • dokumentacioni: me certifikatë pronësie. • e përshtatshme për investim...Read the details..

400,000 Euro1,700 Euro

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

1,700 Euro250

Fshati Dopaj ,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

25070,000 Euro

Rruga Pasho Hysi ,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

70,000 Euro50,000 Euro Agricultural land for sale Agricultural land for sale with an area of 5,000 (five thousand) m2 mortgaged.

Agricultural Land For Sale

Qerret, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Agricultural land for sale with an area of 5,000 (five thousand) m2 mortgaged. location: qerret village, durres, about 1,500 (one thousand five hundred) meters from the coastline. price: 10 euro m2 (negotia...Read the details..

50,000 Euro180,000 Euro

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

180,000 Euro225,000 Euro

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

225,000 Euro49,000 Euro Shitet toke truall ne Fshatin Daias afer TEG-ut Tirane. Shitet toke truall ne Fshatin Daias afer TEG-ut Tirane. Toka truall ka nje siper

Shitet Toke Truall Ne Fshatin Daias Afer Teg-ut Tirane.

Rruga Fshatit Daias Tirane,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne fshatin daias afer teg-ut tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 10.000 m2. toka eshte e pozicionuar afer rruges kryesore ne fshatin daias tiranen ne nje zone me perpespektive per ndert...Read the details..

49,000 Euro510,000 Euro

Bërxullë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
8.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

510,000 Euro42,000 Euro

Borsh, Albania,Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

42,000 Euro190,000 Euro OKAZION SHITET PRONA 8000 m2 TOKE ARE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ 
 AKTIVITETI APO BIZNESI..
 +REZIDENCE+F

Okazion Shitet Prona 8000 M2 Toke Are Me Çertefikat Pronesi

Rruga Për Tale Të Bregut Të Matit, Tale, Shqip,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Toka eshte e pershtaÇme per cdo lloj aktiviteti apo biznesi.. +rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone. +ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_tale_lezhe + mund te bej nderrim me objekte b...Read the details..

190,000 Euro750,000 Euro

Rruga Gjiri I Lalzit, Durazzo, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

750,000 Euro180,000 Euro

Ibë E Poshtme, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

180,000 Euro176,000 Euro

Sauk, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

176,000 Euro92,000 Euro

Rruga Fahri Ramadani, Shkodër, Albania,Qender | Shkoder
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

92,000 Euro70,000 Euro

Farkë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

70,000 Euro222,000 Euro

Vore Fushkruj,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

222,000 Euro25,000 Euro

Elbasan Dopaj,Qender | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

25,000 Euro50,000 Euro Toke ne shitje derven,autostrade. 2687 m.  Shkret toke are, 2687 m ne buz te autostrades

Toke Ne Shitje Derven,autostrade. 2687 M.

Derven, Albania,Zone Periferike | Kruje
Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Shkret toke are, 2687 m ne buz te autostrades...Read the details..

50,000 Euro72,000 Euro

Shkozë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

72,000 EuroDo you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS